2013-10-28 16:54:13

Sokół Sieniawa zdobył punkt w wyjazdowym meczu z Lublinianką

Sokół Sieniawa wywalczył cenny wyjazdowy punkt w meczu z Lublinianką.

To już trzecie spotkanie Jarosława Zająca na stołku trenerskim Sokoła Sieniawa. Jego drużyna w tym czasie jeszcze nie przegrała notując zwycięstwo i dwa remisy.

W meczu 15. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej w Lublinie gracze Sokoła wyszli na prowadzenie już po kwadransie gry po golu Tomasza Wilusza.

W 28. minucie do wyrównania doprowadził Łukasz Mazurek, ale jeszcze przed przerwą goście znów byli na prowadzeniu po strzale Pawła Adamczyka. Obydwie bramki padł z rzutów karnych.

Gracze Lublinianka do wyrównania doprowadzili dopiero w 81. minucie. Wynik spotkania na 2-2 ustalił Mateusz Kozieł.

0-1 Wilusz (15)
1-1 Mazurek (28-karny)
1-2 Adamczyk (42-karny)
2-2 Kozieł

Lublinianka: Zapał - Boniaszczuk (46. Majewski), Grzegorczyk, Paździor, Mazurek - Kursa, Kozieł - Gąsior (46. .Gromba), Sobiech, Kanarek (74. Stadnicki) - Ścibior.

Sokół: Kukulski - M. Padiasek, Wrona, S. Padiasek, Skała - Halejcio (46. Wróbel), Bursztyka - Kołodziej, Małyk (81. Hass), Wilusz (74. Jedryas) - Adamczyk

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz z Zamościa. Żółte kartki: Stadnicki - M. Padiasek, Wilusz. Widzów: 200.

źródło: polskieligi.net / lublinianka.net