2013-10-28 15:06:18

Strumyk Malawa wypunktował Przełęcz i wygrał czwarty raz z rzędu

Strumyk Malawa wygrał 2-0 w wyjazdowym pojedynku z Przełęczą Dukla. Dla malawian to już czwarte zwycięstwo z rzędu.

Goście wyszli na prowadzenie w 22. minucie meczu po golu grającego trenera Macieja Rusina. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło.

Kwadrans po zmianie stron z boiska wyrzucony został Michał Kmiecik (druga żółta kartka) i gracze Przełęczy Dukla musieli radzić sobie w dziesiątkę.

Wynik spotkania na 2-0 dla Strumyka Malawa ustalił w doliczonym czasie gry Krzysztof Szymański.

Dla drużyny z Malawy było to już czwarte z rzędu ligowe zwycięstwo.

0-1 Rusin (22)
0-2 Szymański (90+1)

Przełęcz: Nowak - Kmiecik, Jurć, Bożętka, Pietruszka - Zięba, Śliwiński (33. Soliński), Kowalski, Mielech (76. Mikos), Nikody - Frączek

Strumyk: Szanter - Bieda (70. Antkiewicz), Woźniak (18. Zieliński), Federkiewicz, Sienko - Trawka, Kmuk, Cupryś, Ćwikła (65. Smyrski), Szymański (90+2. Wiech) - Rusin (80. Gaweł)

Sędziował: Dominik Paul z Nowej Sarzyny. Żółte kartki: Kmiecik, Frączek - Federkiewicz, Bieda, Rusin, Smyrski. Czerwona kartka: Kmiecik (60, druga żółta)

źródło: polskieligi.net / Nowiny