2013-10-08 15:28:05

Zobaczcie wideo-podsumowanie ubiegłego weekendu w wykonaniu podkarpackich drużyn w 2 lidze wschodniej, 3 lidze lubelsko-podkarpackiej i 4 lidze podkarpackiej.

2 liga wschodnia [WIDEO Z MECZÓW]

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Zambrów 1-0 [WIDEO]

Bardzo cenne zwycięstwo odnieśli piłkarze Siarki Tarnobrzeg, którzy pokonali 1-0 Olimpię Zambrów. Autorem jedynego gola był Marcin Truszkowski.

Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 1-0 [WIDEO]

Gol Piotr Prędoty w 88. minucie spotkania dał wygraną piłkarzom Stali Rzeszów.

Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola 0-2 [WIDEO]

Wyjazdowe zwycięstwo na trudnym terenie w Suwałkach odnieśli piłkarze Stali Stalowa Wola. Podopieczni Pawła Wtorka znów są liderem 2 ligi w

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Mielec 2-1 [WIDEO]

Pomimo prowadzenia do przerwy wygrać nie udało się graczom Stali Mielec. Drużyna prowadzona przez Włodzimierza Gąsiora uległa Świtowi 1-2.

3 liga lubelsko-podkarpacka [WIDEO Z MECZÓW]

Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 4-1 [WIDEO]

Pewne ligowe zwycięstwo odnieśli gracze Karpat Krosno. Podopieczni Szymona Szydełko ograli Orzeł Przeworsk 4-1 po golach Buczka (2), Kasperkowicza i Walaszczyka.

AMSPN Hetman Zamość - Izolator Boguchwała 2-1 [WIDEO]

Dość niespodziewanie na własnym stadionie przegrał Izolator Boguchwała. Gospodarzem pojedynku był wprawdzie AMSPN Hetman Zamośc, a mecz odbył się bez udziału publiczności, ale spotkanie odbyło się na "IzoArenie".

Stal Sanok - Resovia Rzeszow 0-1 [WIDEO]

Gol Doriana Buczka w 86. minucie meczu w Sanok dał cenne ligowe zwycięstwo graczom Resovii. Rzeszowianie wykorzystali potknięcie JKS-u i znów są liderem 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

4 liga podkarpacka [WIDEO Z MECZÓW]

Wisłoka Dębica - Crasnovia Krasne 3-0 [WIDEO]

Najmniejszych problemów z ograniem Crasnovii nie mieli piłkarze Wisłoki Dębica. Drużyna Mirosława Kality zwyciężyła 3-0 po golach Juszkiewicza (2) i Kantora.