2013-10-06 22:10:07

Pewna wygrana Strumyka ze Stalą

Strumyk Malawa zdobył dziś cenne trzy punkty ogrywając na własnym stadionie Stal Nowa Dęba 3-1.

Wszystkie kluczowe akcje po których padły cztery gole i jedna czerwona kartka miały miejsce w ciągu niespełna kwadransa drugiej połowy spotkania.

Najpierw rzut karny na bramkę dla Strumyka zamienił Konrad Cupryś, a już pięć minut później było 2-0 po trafieniu grającego trenera Macieja Rusina.

Goście, a konkretnie Wojciech Dudek, szybko strzelili kontaktowego gola lecz już za moment Łukasz Rachwał opuszczał boisko po otrzymaniu drugiej żółtej kartki osłabiając w ten sposób gości z Nowej Dęby.

Miejscowi wykorzystali swoją przewagę i dobili rywalia golem, którego strzelcem był Mateusz Rzucidło.

STRUMYK MALAWA - STAL NOWA DĘBA 3-1 (0-0)
1-0 Cupryś (51-karny)
2-0 Rusin (56)
2-1 Dudek (59)
3-1 Rzucidło (65)

źródło: polskieligi.net