2013-10-05 22:50:30

Tylko remis JKS-u z Avią Świdnik

JKS Jarosław, lider 3 ligi lubelsko-podkarpackiej, zremisował na własnym stadionie z Avią Świdnik 0-0.

Jarosławianie od początku meczu mieli przewagę, której nie potrafili jednak udokumentować golem.

Najpierw Mateusz Jurczak zachował się pod bramką rywala zbyt samolubnie i zamiast dogrywać do lepiej ustawionego Artura Bańki uderzył z ostrego kąta wprost w bramkarza.

Napastnik gospodarzy kilkanaście minut później przejął piłkę wybitą przez jednego z obrońców po czym ponownie zdecydował się na strzał. Tym razem piłka uderzona z ostrego kąta przeleciała minumalnie nad poprzeczką.

Im bliżej przerwy, tym ataki JKS-u słabły. Avia odpowiedziała akcją, po której w dogodnej sytuacji znalazł się Adrian Ligienza, jednak pomocnik gości uderzył wręcz fatalnie.

Po wznowieniu gry miejscowi nie rezygnowali z ataków i w pewnym fragmencie gryzamknęli gości na ich połowie.

Na niespełna 20 minut przed końcem meczu dobrze w polu karnym odnalazł się Maciej Saramak, jednak piłka po jego strzale przeszła obok bramki.

Kolejna próba Jurczaka także nieprzyniosła efektu. Gra się zaostrzyła i wyrównała. Z dystansu próbował uderzać Wojciech Białek przez co zmusił Piotra Ciska do wypiąstkowania piłki.

W samej końcówce doskonałą sytuację miał wprowadzony po przerwie Tomasz Wolan. Powinno być 1-0 po tym, jak napastnik "Czarno-niebieskich" uderzał głową. Chwilę później zmarnował kolejną okazję po dośrodkowaniu Marka Soczka i sędzia zakończył mecz.

Remis może dla jarosławian oznaczać utratę pozycji lidera, jeśli Resovia wygra w niedzielę w Sanoku ze Stalą.

JKS: Cisek - Barszczak, Saramak, Załoga, Gliniak - Soczek, Pelc, Sobol, Raba - Bańka (68. Wolan), Jurczak

Avia: Gieresz - Czępiński, Maciejewski, Bednarek, Kowalski, Jankowski, Ligienza (72. Krawiec), Nowak (78. Jeleniewski), Sadło (60. Tarkowski), Mazurek, Białek

Sędziował: Paweł Tucki z Zamościa. Żółte kartki: Jurczak, Załoga, Pelc, Barszczak, Wolan - Mazurek, Kowalski, Białek.

Komentarze: 24

kakaaadsdsd 2013-10-05 23:59:22

nic się nie stało gramy dalej

Piotr 2013-10-06 08:30:10

Chyba byłem na innym meczu.To Avia nadawała ton grze.Bardzo dobre uderzenia z dystansu ale i dobre interwencje naszego bramkarza.Trzeba się cieszyć z jednego punktu.Remis sprawiedliwy ale ze wskazaniem na Avię.

xss 2013-10-06 10:05:56

jelito..........

dady 2013-10-06 10:13:46

Avia kondycyjnie duzo lepsza bo JKS słabł z minuty na minutę :) Sędzia krzywdził obie druzyny beznadziejny gościu z niego kto taki papiery daje?:) Remis sprawiedliwy no i duże brawa dla "Babci" bo gdyby nie jego interwencje w bramce to byłoby do tyłu!:) Cos mi sie wydaje że kondycji braknie do końca sezonu:) Gramy dalej!

lolka-trolka 2013-10-06 10:14:05

Rzeczywiście byłeś Piotrze na innym meczu. To, że sędziowie sędziowali ze wskazaniem na Avię to prawda. Ale żeby Avia nadawała ton grze? Swoje braki piłkarskie nadrabiali krzykiem, płaczem i grą aktorską na którą dawał się nabierać sędzia z Zamościa.

JotkaESSSS 2013-10-06 10:16:42

Tak jest brawa dla BABKI !!!! Nie przeżywać bo wszystkich meczy to nawet Barca czy Real nie wygrywaja hahhaahhahahaha

Jackowy 2013-10-06 10:24:23

A gdzie się podziała "Świrlandia" że nie było ich na meczu? Czyżby po derbach z Lonia wszystkich aresztowali i wlepili im zakazy stadionowe???:):):)

Julo 2013-10-06 12:42:08

Tak,tak ten sędzia to niezły artysta, faktycznie wykartkował Kraśnk w Sieniawie na cacy !

Nick 2013-10-06 15:37:51

Jackowy ta kibolka to w necie mocna oni czasem sie zbiorą ostatnio coraz gorzej im to wychodzi to cieniasy :):):) Raz na kwartał paru jełopów sie pojawia na meczu hehe

nirvana009 2013-10-06 15:42:23

Sędzia taki sam poziom prezentował jak...piłkarze:) Słaby mecz obu drużyn a JKS bez kondycji po 70 min słaniają się na nogach i oddychaja pachami !

jm 2013-10-06 16:20:08

To było sędziowanie w 3D czyli....d.u.pa!d.u.pa!d.u.pa!

~anonim 2013-10-06 17:13:07

No i SOVIA liderem !!!!!!

no i co z tego? 2013-10-06 17:38:59

ale mają jeden mecz rozegrany więcej i jak przywiziemy punkty z Boguchwały znowu będziemy liderem

seb 2013-10-06 17:51:02

seb 2013-10-06 17:53:18

ALE W BOGUCHWALE ŁATWO O PUNKTY NIE BEDZIE

JJ 2013-10-06 19:28:14

Avia grała przestraszona grali jedynie na tego grubaska i to on prowadził ich gre

Swidnik 2013-10-07 08:18:58

Ten grubasek to Bartek Mazurek u was mu sie nie udalo ale w Swidniku sypnie wam conajmniej dwie brameczki,a teraz chlopcy z Jaroslawia zaczna sie porazki pierwsza w Boguchwale itd....az spoczniecie na wlasciwym miejscu czyli wkrotce za nami.AVE AVIA

JKS 2013-10-07 14:45:03

OBYŚ SIE JESZCZE NIE ZDZIWIŁ WIESNIAKU ZE ŚWIDNIKA!!!

niebieskoczarny 2013-10-07 18:39:22

Chłopcze ze Świdnika. I cała reszta zakompleksionych małych ludzików. Może i zaczną się porażki, tego nikt nie wie. Tylko widzisz, my tutaj chcemy się przede wszystkim utrzymać. To, że po 11 kolejkach jesteśmy na 2 miejscu w tabeli i mamy tylko 1 punkt straty do Resovii to bardzo miła niespodzianka. Zdecydowana większość z nas zna swoje miejsce w szyku i podchodzi do tego wszystkiego z chłodną głową. Czego nie można powiedzieć o większości kibiców innych drużyn. Nas już wszyscy skreślili po pierwszej kolejce, po drugiej było jeszcze gorzej. Jak widać rzeczywistość jest całkiem inna. Wy wszyscy dalej plujecie na nas jadem (tylko to potraficie), a chłopaki cieszą się chwilą i grają tak jak potrafią najlepiej. I oby tak grali do końca. Na przekór plującej jadem bandzie nieudaczników.