2013-10-05 19:14:17

Karpaty Krosno lepsze od Orła Przeworsk

Piłkarze Karpat Krosno wygrali z Orłem Przeworsk 4-1 w meczu 12. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 20. minucie meczu. Celnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego popisał się Kamil Walaszczyk, a piłkę do siatki skierował Bartłomiej Buczek.

Gracze Orła Przeworsk wyrównali dopiero w drugiej połowie. W zamieszaniu podbramkowym najlepiej znalazł się Radosław Sykała.

Kilka minut później Karpaty Krosno powownie wyszły na prowadzenie - gola na 2-1 zdobył Tomasz Kasperkowicz.

Kolejne gole dla miejscowych zdobyli Kamil Walaszczyk (po świetnym dograniu Telesza) oraz ponownie Bartłomiej Buczek (asysta Pawła Fydrycha).

1-0 Buczek (20)
1-1 Sykała (60)
2-1 Kasperkowicz (66)
3-1 Walaszczyk (75)
4-1 Buczek (85)

Karpaty: Karpaty: Hajduk - Chmielowski, Kapuściński, Zajdel, Walaszczyk, Fydrych (87. Kolbusz), Wierdak (66. Czopko), Buczek, Kasperkowicz (76. Stanisz), Telesz, Kuliga

Orzeł: Drzystek - Jarosz, Sierżęga, Sykała, Walat, Broda, Zięba, Pilecki, Rzeźnik (76. Pawełek), Gruca, Słysz (46. Kojder)

Sędziował: Paweł Charchut z Rzeszowa. Żółte kartki: Fydrych - Sierżęga, Broda, Walat

źródło: własne