2013-08-13 19:03:42

Nowy terminarz 4 ligi podkarpackiej 2013/2014 (runda jesienna)

W związku z dopuszczeniem Crasnovii do rozgrywek 4 ligi Podkarpacki ZPN przedstawił nowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2013/2014.

2. kolejka (14 sierpnia)
Strumyk Malawa    - Crasnovia Krasne przełożony na 28 sierpnia
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla (śr. 17)
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce (śr. 18)       
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk przełożony na 28 sierpnia
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy przełożony na 28 sierpnia
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec (śr. 17)   
Wisłok Strzyżów  - Wisłoka Dębica (śr. 17)       
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa (śr. 17)   

3. kolejka (17/18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa (s. 17)   
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska (s. 17)       
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów (n. 14)       
Piast Tuczempy - Czarni Jasło (n. 17)           
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba (s. 17)       
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (s. 14)   
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce (s. 17)       
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz (s. 17)   

4. kolejka (24/25 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz       
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne       
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla           
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów       
Czarni Jasło - Pogoń Leżajsk (n. 11)       
Wisłok Strzyżów  - Piast Tuczempy       
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec (n. 17)   
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica (s. 17)

5. kolejka (31 sierpnia/1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa (s. 17)   
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa (n. 14)   
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska       
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów (s. 17)   
OKS Mokrzyszów - Czarni Jasło   
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba (s. 17)       
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne (s. 17, w Nowotańcu)
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno   
Pauza: Sokół Nisko.

6. kolejka (4 września)
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno       
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz (w Nowotańcu)
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne       
Czarni Jasło - Przełęcz Dukla           
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów       
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk       
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy       
Wisłoka Dębica    - Cosmos Nowotaniec

7. kolejka (7/8 września)
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa       
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica       
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa       
OKS Mokrzyszów - Wólczanka Wólka Pełkińska       
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów       
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba       
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko       
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce

8. kolejka (14/15 września)
Strumyk Malawa - LKS Pisarowce       
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno       
Stal Nowa Dęba - Jedność Niechobrz       
Czarni Jasło - Crasnovia Krasne       
Wólczanka Wólka Pełkińska - Przełęcz Dukla       
Kolbuszowianka Kolbuszowa - OKS Mokrzyszów       
Wisłoka Dębica - Pogoń Leżajsk           
Cosmos Nowotaniec - Piast Tuczempy

9. kolejka (18 września)
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec   
OKS Mokrzyszów - Wisłoka Dębica
Przełęcz Dukla - Kolbuszowianka Kolbuszowa   
Crasnovia Krasne - Wisłok Strzyżów
Jedność Niechobrz - Czarni Jasło
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba
LKS Pisarowce - Sokół Nisko (w Nowotańcu)

10. kolejka (21/22 września)
Strumyk Malawa - Sokół Nisko       
Stal Nowa Dęba - LKS Pisarowce       
Czarni Jasło - Rzemieślnik Pilzno       
Wisłok Strzyżów - Jedność Niechobrz       
Wólczanka Wólka Pełkińska - Crasnovia Krasne       
Wisłoka Dębica - Przełęcz Dukla       
Cosmos Nowotaniec - OKS Mokrzyszów       
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk       

11. kolejka (28/29 września)
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa       
OKS Mokrzyszów - Piast Tuczempy       
Przełęcz Dukla - Cosmos Nowotaniec       
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa       
Jedność Niechobrz - Wólczanka Wólka Pełkińska       
Rzemieślnik Pilzno - Wisłok Strzyżów       
LKS Pisarowce - Czarni Jasło (w Nowotańcu)
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba

12. kolejka (5/6 października)
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba       
Czarni Jasło - Sokół Nisko   
Wisłok Strzyżów - LKS Pisarowce
Wólczanka Wólka Pełkińska - Rzemieślnik Pilzno   
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Jedność Niechobrz   
Wisłoka Dębica - Crasnovia Krasne       
Piast Tuczempy - Przełęcz Dukla   
Pogoń Leżajsk - OKS Mokrzyszów

13. kolejka (12/13 października)
OKS Mokrzyszów - Strumyk Malawa   
Przełęcz Dukla - Pogoń Leżajsk       
Crasnovia Krasne - Cosmos Nowotaniec   
Jedność Niechobrz - Wisłoka Dębica   
Rzemieślnik Pilzno - Kolbuszowianka Kolbuszowa   
LKS Pisarowce - Wólczanka Wólka Pełkińska (w Nowotańcu)
Sokół Nisko - Wisłok Strzyżów
Stal Nowa Dęba - Czarni Jasło

14. kolejka (19/20 października)
Strumyk Malawa - Czarni Jasło           
Wisłok Strzyżów - Stal Nowa Dęba           
Wólczanka Wólka Pełkińska - Sokół Nisko           
Kolbuszowianka Kolbuszowa - LKS Pisarowce           
Wisłoka Dębica - Rzemieślnik Pilzno           
Cosmos Nowotaniec - Jedność Niechobrz       
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne       
OKS Mokrzyszów - Przełęcz Dukla

15. kolejka (26/27 października
Przełęcz Dukla - Strumyk Malawa
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk       
Jedność Niechobrz - Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec   
LKS Pisarowce - Wisłoka Dębica (w Nowotańcu)
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa   
Stal Nowa Dęba - Wólczanka Wólka Pełkińska   
Czarni Jasło - Wisłok Strzyżów

16. kolejka (2/3 listopada)
Strumyk Malawa - Wisłok Strzyżów
Wólczanka Wólka Pełkińska - Czarni Jasło       
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba           
Wisłoka Dębica - Sokół Nisko       
Cosmos Nowotaniec - LKS Pisarowce   
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno       
Pogoń Leżajsk - Jedność Niechobrz       
OKS Mokrzyszów - Crasnovia Krasne

17. kolejka (9/10 listopada)
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla   
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów   
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy (w Nowotańcu)
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica
Czarni Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa   
Wisłok Strzyżów  - Wólczanka Wólka Pełkińska
 
źródło: Podkarpacki ZPN

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

lol 2013-08-13 22:03:22 0 0

ile druzyn teraz spada?

~anonim 2013-08-14 08:34:53 0 0

to zalezy od tego ile druzyn poleci z wyzszej ligi

kibic 2013-08-14 08:47:09 0 0

jak dla mnie i zapewne nie tylko dla mnie granie w środę w 4 lidze w ogóle nie ma sensu,no może 1 kolejka by uszła ale aż 3 terminy środowe przesada.Przecież można by było zacząc ligę w pierwszym tygodniu sierpnia,a skończyć w połowie listopada,można-można tylko trzeba chcieć,...

do kibic 2013-08-14 11:55:05 0 0

i terminarz byl tak ustawiony ze byla tylko jedna kolejka ale jakbys nie zauwazyl to nastapila zmiana dopiero teraz i juz sie nie cofniemy w czasie do poczatku sierpnia.
w pytaniu o spadki chodzilo mi o to jaka jest podstawa spadkow bez wzgledu na liczbe druzyn lecacych z 3 ligi. do teraz bylo to 3 druzyny, teraz bedzie 4?

ks 2013-08-14 12:07:48 0 0

malawa dziwko derby blisko

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem