2013-08-10 21:46:38

"Stalówka" zremisowała z Wisłą Puławy. Reiman zmarnował karnego

Gracze Stali Stalowa Wola zremisowali 1-1 z Wisłą Puławy. Obydwa gole padły z rzutów karnych. Trzecią "jedenastkę" zmarnował Wojciech Reiman.

Prowadzenie drużynie Pawła Wtorka dał w 38. minucie spotkania Wojciech Reiman, który skutecznie egzekwował pierwszą "jedenastkę".

Goście wyrównali w drugiej połowie również po rzucie karnym. Strzelcem bramki był Konrad Nowak.

Stal Stalowa Wola mogła ten mecz wygrać, gdyby Reiman wykorzystał drugiego karnego - w 84. minucie jego uderzenie obronił jednak Nazar Penkowec.

STAL STALOWA WOLA - WISŁA PUŁAWY 1-1 (1-0)

1-0 Reiman (38-karny)

1-1 K. Nowak (69-karny)

Stal: Wietecha - Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kantor - Majowicz, Reiman, Argasiński, Łanucha, Mikołajczak - Juda

Wisła: Penkowec - Budzyński, Gawrysiak, Kwiatkowski, Pielach - Jabkowski (64. Niezgoda), Maksymiuk, Wiącek Litwiniuk (64. Charzewski) - Nowak, Martuś (64. Nowosielski)

Sędziował: Robert Marciniak z Krakowa. Żółte kartki: Reiman, Łanucha, Mikołajczak - Budzyński, Pielach, Maksymiuk, Wiącek, Litwniuk