2013-08-02 23:18:34

sparing: Nafta Jedlicze - Karpaty Krosno 0-4

W ostatnim sprawdzainie przed pierwszą ligową kolejką piłkarze Karpat Krosno wygrali na wyjeździe w Naftą Jedlicze 4-0.

Krośnianie kontrolowali przebieg spotkania od pierwszych minut. Już w 6. minucie objęli prowadzenia po strzale głową Pawła Jarząba.

Jeszcze przed przerwą podwyższył Michał Zajdel, natomiast kolejne dwa gole padły w ostatnich 10 minutach meczu.

Najpierw sytuację sam na sam wykorzystał Tomasz Kasperkowicz, by kilka minut później wypracować jeszcze rzut karny. Pewnie do piłki podszedł Dawid Kasza ustalając wynik spotkania.

NAFTA JEDLICZE - KARPATY KROSNO 0-4 (0-2)
Bramki: Jarząb (6), Zajdel (38), Kasperkowicz (80), Kasza (87-karny)

Karpaty: Kowalik – Kapuściński (21. Kasperkowicz), Chmielowski, Kolbusz, Kozak, Jarząb (52. Stanisz, 75. Kasza), Walaszczyk (75. Klimczyk), Fydrych (62. Telesz), Dobrzański (52. Kozioł), Zajdel, Kuliga (75. Rutyna).

źródło: karpatykrosno.net