2013-07-23 19:17:34

Siarka Tarnobrzeg w 1/16 finału Pucharu Polski

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wyeliminowali pierwszoligowego Kolejarza Stróże i awansowali do 1/16 finału Pucharu Polski.

Siarkowcy wygrali 2-0 po golach Roberta Tunkiewicza i Tomasza Ciećki w pierwszej połowie meczu, choć w drugiej połowie nie brakowało także nerwowych sytuacji.

Sędzia musiał przerwać spotkanie w 73. minucie po awanturze na środku boiska. W samej końcówce trener gospodarzy Tomasz Tułacz został odesłany na trybuny, zaś Dawid Korona do szatni.

Zawodnicy Siarki kolejnego przeciwnika poznają już w czwartek. Losowanie odbędzie się o godzinie 13:00 na stadionie Wojska Polskiego w Warszawie.

SIARKA TARNOBRZEG - KOLEJARZ STRÓŻE 2-0 (2-0)
Bramki:
Tunkiewicz (11), Ciećko (28)

Siarka: Melon - Korona, Baran (90. Bukała), Grunt, Persona (77. Szewc) - Tunkiewicz (83. Wolan), Frankiewicz, Sulkowski, Kowalski -Truszkowski, Ciećko

Kolejarz: Różalski - Szufryn, Stefanik, Rocki, Markowski - Bocian (46. Szymański), Cichy, Gryźlak, Trochim - Walęciak, Klatt (46. Kaliciak)

Sędziuje: Marek Śliwa z Kielc. Żółte kartki: Frankiewicz, Melon - Klatt, Rocki. Czerwona kartka: Korona (89. min).

źródło: własne