2013-07-20 17:50:12

sparing: Pogoń Leżajsk - Sokół Sieniawa 0-2

Sokół Sieniawa wygrał 2-0 z Pogonią Leżajsk w pierwszym sparingu przed startem zbliżającego się sezonu 3 ligi.

Gole dla beniaminka z Sieniawy zdobyli Tomasz Wilusz i Mateusz Jędryas. Pierwszy trafił do siatki strzałem z woleja z 25 metrów, a drugi pokonał bramkarza lobem.

W barwach trzecioligowca zagrało trzech zawodników testowanych - cała trójka to pomocnicy.

POGOŃ LEŻAJSK - SOKÓŁ SIENIAWA 0-2 (0-1)
0-1 Wilusz
0-2 Jędryas

Sokół - I połowa: Kukulski - Ożga, Wrona, Skała, M.Padiasek - zawodnik testowany I, Halejcio, Małyk, Wilusz, zawodnik testowany II - Jędryas; II połowa: Ślarski - Ożga (75. Halejcio), Wrona, Skała, M.Padiasek - Pigan, zawodnik testowany II (60. Jędryas), Bursztyka, Zajchowski, zawodnik testowany III - Hass

źródło: sokolsieniawa.futbolowo.pl