2013-06-19 08:47:00

Siarka Tarnobrzeg zostanie w 2 lidze?

W związku z zamieszanie związanym z licencjami piłkarze Siarki Tarnobrzeg mają realne szanse na pozostanie w 2 lidze wschodniej.
 
Przypomnijmy: Resovia i Unia Tarnów nie otrzymały licencji na grę w 2 lidze. To oznacza, że zwalniają się dwa miejsca i Siarka Tarnobrzeg oraz Concordia Elbląg wcale nie muszą zostać zdegradowane.
 
Potwierdza to fakt, że PZPN przyznał obydwu klubom licencję na grę w 2 lidze.
 
Cały czas jednak nie wiadomo, co z Polonią Warszawa. Klub Ireneusz Króla stara się jeszcze o licencję na grę w 1 lidze, co oznaczałoby degradację Siarki. Długi stołecznego klubu są jednak tak duże, że ciężko uwierzyć by PZPN dał im licencję. Decyzja w tej sprawie może zapaść już dzisiaj.
 
Kolejną niewiadomą jest zamieszanie związane z rezerwami zespołów T-Mobile Ekstraklasy, które mogą dołączyć do rywalizacji w 2 lidze wschodniej. Nie wiadomo jednak czy w takiej sytuacji drużyny te zajmą miejsce klubów bez licencji czy też liga zostanie powiększona.
 
Oficjalne PZPN podejmie zapewne w nabjliższych dniach.
 
 
źródło: PZPN / Echo Dnia

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

gyf 2013-06-19 10:00:20 0 0

NIE MA CO SIE ŁUDZIĆ !

Nie mu tu żadnej mowy o Siarce 2013-06-19 13:24:25 0 0

Resovia i Unia Tarnów zostały zdegradowane w związku z nieotrzymaniem licencji na grę w II lidze w sezonie 2013/14, przez co dodatkowo utrzymały się Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Concordia Elbląg.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem