http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2009-12-30 19:12:47

Wisłok Wiśniowa testuje nowych zawodników

Podobne tematy Wisłok Wiśniowa
Czterech zawodników Wisłoki Dębica, jeden Resovii Rzeszów oraz gracze Ikarusa Tuszów Narodowy, Pogórza Wielopole Skrzyńskie i Izolatora Boguchwała. To tylko niektórzy z tych, którzy już w niedzielę zjawią się na sparingu z udziałem Wisłoka Wiśniowa.
 
W niedzielę 3 stycznia na sztucznym boisku w Dukli gracze Wisłoka Wiśniowa zmierzą się w meczu sparingowym z zespołem zebranym przez prezesa Eugeniusza Niemca. Mecz został zorganizowany na pożegnanie byłego trenera Wisłoka Krzysztofa Koraba.
 
Jak zapewniają działacze będzie to świetna okazja do przetestowania kilku zawodników przymierzanych do drużyny. W zespole prezesa Niemca pojawić mają się m.in. Mirosław Iwanowski i Witold Kwaśny z Izolatora Boguchwała, Mariusz Wiktor z Resovii i Jakub Pociask z Pogórza Wielopole Skrzyńskie. Zagrać ma także Mirosław Kalita, obecny trener Partyzanta Targowiska.
 
Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 13 na sztucznym boisku w Dukli.
 
źródło: własne / Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Sunman 2009-12-30 20:59:11 0 0

Z tego tekstu wynika, że z Izolacji odchodzi Kwaśny i Iwanowski, oni jedynie będą grać w drużynie prezesa ;) Ale fajnie wiedzieć o wzmocnieniach :)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem