2013-05-01 18:10:03

Resovia pokonała Garbarnię. Zwycięski gol Sebastiana Hajduka

Piłkarze Resovii wygrali 2-1 z Garbarnią Kraków w zaległym meczu 18. kolejki 2 ligi wschodniej. Zwycięską bramkę zdobył rezerwowy Sebastian Hajduk.

Podopieczni Tomasza Tułacza odnieśli pierwszą ligową wygraną na własnym boisku od listopada ubiegłego roku. Do przerwy jednak to goście prowadzili 0-1 (po golu Łukasza Cichego).

Wyrównująca bramka padła w 55. minucie po uderzeniu Roberta Tunkiewicza z rzutu karnego.

Na kwadrans przed końcem spotkania na boisku pojawił się Sebastian Hajduk, który niecałe 120 sekund później dał wygraną Resovii.

RESOVIA RZESZÓW - GARBARNIA KRAKÓW 2-1 (0-1)
Bramki: Tunkiewicz (55-karny), Hajduk (77) - Cichy (24)

Resovia: Pietryka - Jaroch, Makowski, Domoń (46. Baran), Słaby - Ogrodnik, Nikanowycz, Frankiewicz, Kwiek (46. Krawczyk) - Tunkiewicz - Ciećko (75. Hajduk)

Garbarnia: Widawski - Ryś, Pluta, Fedoruk, Zelek (70. Kalemba) - Piszczek, Uwakwe, Siedlarz, Leszczak - Broź, Cichy (77. Nwachukwu)

Sędziował: Marcin Muszyński z Łodzi. Żółte kartki: Baran Krawczyk - Fedoruk, Pluta, Zelek

źródło: własne / resovia.info