http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2013-04-15 22:04:47

Krzysztof Majda piłkarzem Crasnovii Krasne

Jeszcze przed ogłoszeniem przez podkarpacki ZPN komunikatu o zawieszeniu licencji czwartoligowej Crasnovii Krasne, klub wzmocnił doświadczony pomocnik Krzysztof Majda.
 
Majda, który niedawno świątował 40. urodziny, został zgłoszony do gry w występującej w 4 lidze podkarpackiej Crasnovii Krasne.

W trakcie swojej kariery rozegrał blisko 100 spotkań na boiskach ekstraklasy, w której reprezentował barwy klubów z Płocka, Grodziska Wielkopolskiego oraz GKS-u Katowice i Arki Gdynia (z Arką wywalczył awans z 1 ligi).

Na Podkarpaciu zawodnik ten znany jest głównie z występów w Stali Rzeszów w której grał łącznie przez 6,5 roku.

W ostatnim czasie Krzysztof Majda był grającym trenerem Dynovii Dynów, której jest wychowankiem. W poprzedmin sezonie Dynovia pod jego wodzą przegrała walkę o awans w rzeszowskiej klasie okręgowej z Wisłokiem Strzyżów zaledwie o punkt.
 
Po odejściu Majdy z Dynovii jego miejsce zajął Przemysław Matuła, który w poprzedniej rundzie pracował u boku Ryszarda Kuźmy w Stali Rzeszów, wcześniej zaś wraz z Arturem Łuczykiem prowadził Resovię.
 
źródło: crasnoviakrasne.futbolowo.pl / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem