http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2013-04-06 22:04:58

Robert Kasperczyk opuści Stal Rzeszów?

Trener drugoligowej Stali Rzeszów Robert Kasperczyk może opuścić klub. Krakowski szkoleniowiec prawdopodobnie przejmie Flotę Świnoujście.
 
- Na 99% trenerem Floty bedzie od poniedziałku Robert Kasperczyk, ktory opuści Stal Rzeszów - napisał na swoim Twitterze jeden z najbardziej cenionych dziennikarzy i komentatorów sportowych Mateusz Borek (Polsat Sport).
 
W ostatnich dniach trwają spekulacje wokół obsady pozycji szkoleniowca pierwszoligowej drużyny ze Świnoujścia. Po fatalnej serii pięciu porażek pod rząd pojawiły się informacje o nieuchronnym zwolnieniu dotychczasowego opiekuna Floty Dominika Nowaka.
 
Nowaka miał zastąpić Tomasz Kafarski który, jak podaje m.in. portal Weszlo.com, zrezygnował w ostatniej chwili. Kasperczyk miałby być kolejnym kandydatem do prowadzenia walczącej o awans drużyny. Wcześniej wymieniano też nazwisko Dariusza Pasieki.
 
Sam zainteresowany na razie sprawy nie potwierdził. - Nic nie mogę na ten temat powiedzieć w tej chwili. Sytuacja jest dynamiczna, bardzo się zmienia. Są to na razie informacje nieoficjalne i nie wiadomo jak sprawa się zakończy. Myślę, że początkiem przyszłego tygodnia wszyscy będziemy mądrzejsi - powiedział Robert Kasperczyk w rozmowie z Radiem Rzeszów.
 
W poniedziałek odbędzie się spotkanie zarządu Stali Rzeszów, na którym powinny zostać podjęte konkretne decyzje. Wszystko wskazuje jednak, że Robert Kasperczyk nie będzie już trenerem Stali Rzeszów.
 
źródło: Twitter / Radio Rzeszów

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

asik 2013-04-07 10:52:07 0 0

To jest jakiś kabaret w wykonaniu tego Kasperczyka. Gość przyszedł i odchodzi? Człowieku trochę przyzwoitości. Jest plan do wykonania a ten idzie do Floty. Prezesi Floty obdzwonili z tuzin trenerów. Znalazł się taki co polegl w ekstraklasie, nie wiadomo jak przygotował Stal a teraz ucieka? Moim zdaniem to sygnał dla innych, że nie warto takich ściemniaczy zatrudniać. Gość ma klasy. Typowy najemnik. Ma ważny kontrakt. Co łapanka będzie kolejnego trenera?

Pinkman 2013-04-07 12:02:42 0 0

A co dziwisz się? Zaproponowali mu kilka razy więcej pieniędzy i realną możliwość walki o Ekstraklasę. Byłby idiotą gdyby nie skorzystał z tej okazji...

prygon 2013-04-07 13:20:21 0 0

Podobno Czesia namawiaja
do konca tygodnia ma dac odpowiedz

Stal Rzeszów 2013-04-07 21:27:28 0 0

W piatek w godzinach wieczornych odbyło się spotkanie Roberta Kasperczyka z prezesem Zarządu Jackiem Szczepaniakiem na którym trener ustnie poprosił o umożliwienie mu przejścia do pracy w Flocie Świnoujście.
Obecnie Zarząd pracuje nad satysfakcjonującym obie strony rozwiązaniem.
W poniedziałek odbędzie zebranie Zarządu na którym będzie omawiana sprawa ewentualnego rozwiązania kontraktu.

jan serce 2013-04-07 22:36:33 0 0

kasperczyk odchodzi do floty świnoujście, jutro potwierdzenie

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem