2024-05-11 16:59:42

Resovia zremisowała z Chrobrym Głogów

Resovia zremisowała z Chrobrym Głogów (fot. P. Golonka/ Resovia)
Resovia zremisowała z Chrobrym Głogów 1-1. Rzeszowianie powiększyli swój dorobek punktowy, jednak nadal pozostaną w strefie spadkowej.

Po 11. minutach gry futbolówkę do siatki skierował Maciej Górski. Gol jednak nie został uznany, ponieważ napastnik rzeszowian znajdował się na spalonym.

W 16. minucie znów groźnie zrobiło się pod bramką gospodarzy. Po wrzutce z lewej strony główkował Adrian Łyszczarz, bramkarz wypluł piłkę do przodu, później ofiarnie próbowali interweniować obrońcy, a na koniec Bartłomiej Wasiluk przymierzył  zza szesnastki, ale nie trafił w bramkę.

Po około 20. minutach gry, gdzie przeważali rzeszowianie później mecz nieco się wyrównał. Jednak Chrobry również nie potrafił stworzyć większego zagrożenia pod bramką Pindrocha aż do 35 minuty.

Chrobry Głogów wyszedł na prowadzenie przed przerwą

Wtedy Mateusz Machaj przerzucił piłkę na prawą stronę do Szymona Bartlewicza, który ograł w polu karnym Rafała Mikulca i skierował piłkę do bramki.

Po zmianie stron nadal większą inicjatywę w ofensywie przejawiali piłkarze Chrobrego. W 57. minucie piłka po raz drugi wpadła do bramki Pindrocha, ale wcześniej arbiter dopatrzył się spalonego.

Chwilę później znów zrobiło się groźnie w polu karnym "Pasiaków", ale tym razem dobrze interweniował Pindroch i piłka wyszła na rzut rożny.

Akcja skrzydłowych dała Resovii wyrównanie

W 62. minucie dobrze na bramkę uderzył Kelechukwu Ibe-Torti, ale golkiper rywali był na posterunku.

Cztery minuty później akcja skrzydłowych dała Resovii wyrównanie. Kelechukwu Ibe-Torti zagrał na jedenasty metr do Bartłomieja Eizencharta, a ten płaskim strzałem umieścił piłkę tuż przy słupku. W 70. minucie Eizenchart znalazł się w podobnej sytuacji, jednak tym razem nie trafił w bramkę.

Później znów ruszyli gospodarze. W 73. minucie zatrzęsła się bramka Resovii, kiedy w poprzeczkę trafił Bougaidis, a później rzeszowianie wybili piłkę sprzed linii bramkowej.

W doliczonym czasie gry piłkę meczową miał jeszcze Kamil Mazek, ale nie trafił w bramkę. Do ostatniego gwizdka rezultat już nie uległ zmianie i "Pasiaki" wrócą do Rzeszowa z jednym punktem.

1-0 Szymon Bartlewicz (36)
1-1 Bartłomiej Eizenchart  (66)

Chrobry Głogów: 1. Damian Węglarz - 29. Paweł Tupaj (75, 13. Jakub Kuzdra), 44. Albert Zarówny, 5. Mavroudís Bougaḯdis, 33. Natan Malczuk, 77. Dawid Hanc - 89. Mateusz Machaj (71, 9. Mateusz Ozimek), 19. Patryk Mucha (88, 7. Artur Bogusz), 23. Szymon Lewkot, 30. Szymon Bartlewicz (46, 14. Bartosz Biel) - 11. Mikołaj Lebedyński (88, 15. Tomasz Wojciechowski).

Resovia: 1. Branislav Pindroch - 23. Jerzy Tomal (84, 97. Filip Mikrut), 2. Mateusz Bondarenko, 38. Hlib Buchał, 4. Rafał Mikulec - 7. Kelechukwu Ibe-Torti, 6. Bartłomiej Wasiluk (46, 99. Radosław Kanach), 92. Bartłomiej Ciepiela (84, 17. Radosław Adamski), 10. Adrian Łyszczarz, 24. Bartłomiej Eizenchart (75, 11. Kamil Mazek) - 9. Maciej Górski.

żółte kartki: Bartlewicz, Bougaḯdis - Buchał, Wasiluk, Ciepiela, Mikulec.

Fortuna 1. Liga - wyniki meczów 32. kolejki:

Tabela Fortuna 1 ligi:

Teraz jeszcze wp*******l od piłkarzy i można zaczynać wakacje

Polonia 2024-05-11 17:06:43

Polonia Warszawa musi się utrzymać,mają sponsora i plan działania na następne lata, Resovia nie ma nic!

~anonim 2024-05-11 17:17:33

Polonia się utrzyma w razie czego w tym pomożemy,

Gumis 2024-05-11 17:23:40

Polonia co to za klub?

A zupę to dziś jadłem była pyszna :)

Anonim taki pewien jesteś ze pomożecie oj nie sądzę polonia jutro w palnik za tydzień znów w palnik a Resovia wygrywa dwa ostatnie mecze i nadal melduje się w 1 lidze !!!

Do Gumiś 2024-05-11 17:26:24

Gumiś co ty bierzesz?

Kibic 2024-05-11 17:31:08

Do Gumis, pomarzyć dobrze jest !Więc jeszcze 2 kolejki marzeń i........

KRN 1944 2024-05-11 17:39:49

W Rzeszowie tylko STAL ZKS

anonim 2024-05-11 17:41:15

Wystarczy że Stał przegra z Polonią,Resovia leci do 2 ligi...

~anonim 2024-05-11 17:47:42

To w Rzeszowie jest stal czy stał? Hahhha

Walczyć do końca! 1905 2024-05-11 18:09:02

Z Motorem 3 punkty to mus! Tylko Resovia.

DUMA PODKARPACIA RESOVIA 2024-05-11 18:10:59

Nie udało się niestety, ale do zdobycia jeszcze 6 punktów. Trzeba liczyć na Łęczna jutro, a przede wszystkim na siebie! Dzieciaki fibrejnu, przed 2020 nie wiedzieliście co to stal więc zamknąć te garbate pyski, bo stary karnetu darmowego nie udostępni. My będziemy zawsze , a wy szczury jak się wyniki skończą to znów znikniecie na 20 lat.

~anonim 2024-05-11 19:01:14

Was od dwóch lat nie ma!!!Więc jak zawsze będziecie???:))

anonim 2024-05-11 21:45:59

i bardzo dobreze i pozostana na spadku ale znów sie im udało zremisowali nie przegrali maja szczescie

Ogarnięty ze Stali 2024-05-11 23:11:45

Po co mamy się Wam podkładać? By zniżyć się do Waszego poziomu? Nie, my mamy swój honor, charakter i dumę. Sami spadniecie, jak nie w tym roku to w przyszłym już Stachowska i Fiołek nie zapudrują trupa z wysRRańskiego. My gramy swoje, promujemy młodych i staramy się realizować długofalowy plan na najbliższe lata. Gdy Wy ujadacie i próbujecie w mieście przez swoich pachołków z ratusza wywierać presje mu działamy na skale ogólno-polską i szukamy drzwi do Ekstraklasy.
Wy rejsowiaki z bożej łaski nie mielibyście skrupułów by się podłożyć i spuścić nas na dno. Wiemy to, ale STAL jest wielka, jest ponad to i nigdy nie będzie taka jak wy miernoty z oś. KMIOTY.
My nie patrzymy się na was bo wy już nie istniejecie, was już nie ma. My byliśmy, jesteśmy tu i teraz i będziemy jeszcze długo i to tam gdzie Wy by dosięgnąć wzrokiem będziecie musieli stawać na palcach lub podskakiwać co sił.
Klub 100 i Krztoń Was nie utrzyma w 1-wzej lidze a ratowanie was upadającymi spółkami miejskimi jak MPK, MPWiK i MPGK nie będzie miało miejsca i mamy na to zgodę reszty ratusza.
Ilu Was dzisiaj było na wyjezdzie - 27? Na meczu domowym ostatnio - 230? WAS JUŻ NIE MA. PUDROWANY TRUP. Garstka gimnazjalistów poskakała na wolnym od lekcji w rynku? Żenada. Mocni w gębie i na necie. Do Lasu nikt nie chce iść jakoś na konfrontacje.
Stachowska i Fiołek wam już nic nie ugrają. Jesteście tak samo kiepscy i śmigacie się w lidze jak oni w wyborach.. Wiem to smutne i stosujecie strategie wyparcia przez zaprzeczenie. Ale to już się dzieje od dawna, jak z datą waszego założenia, frekwencja na meczach, jak z tematem komuny chociaż trepy wami żądzili i tak samo obwiniając Tadka a gdyby nie on to dziś już wysRRańskiego byłoby zaorane a tacy goście jak Handlopex, Centrum, Pempa czy Apklan nie dostali bym koncesji ani dział3k i wz zamian za wsparcie dla was.
RESOWIA TO KLUB MEM z którego śmieją się w całej Polsce. Możecie mówić sobie co chcecie o Fibrejnie ale każdy w mieście wie, że to wasze wejściówki i listy darmowych biletów są rozstawione we wszystkich urzędach i spółkach miejskich. Cieszcie się jeszcze chwilą bo to już reanimacja defibrylatorem nieboszczyka w śmierci klinicznej. rasowi już nie ma - Resovia to już tylko mem.

W Rzeszowie tylko Stal 2024-05-11 23:38:38

Żal mi tej pejsowi jak się wyniki skończą to zniknięcie już to pierdo licie dobrych trochę lat i jak narazie wy znikacie to znaczy jakie wyniki Stal zaliczyła rekordową passę przegranych w tym sezonie i najwyższą porażkę w historii więc pytam jakie wyniki pejsy z wysrańskiego jedynymi kibicami sukcesu jesteście wy dlatego was obecnie n a meczach nie widać typy jadą na jakiś sanok w dwa autokary poczym na swój mecz w 20 osób normalnie jesteście żałosni no ale trzeba lizać dupę ostatnim pachołkom bo jak i oni was kopną w dupę to już jedynie fc gimnazjalistów zostanie xd

~anonim 2024-05-12 01:27:55

Szczury spod tamy wracać do kanałów, tam jest wasze miejsce.
Sral Rzeszów- Podlasie widzów:50
pamiętamy!

Sznur 2024-05-12 06:56:34

Trenejro miał rację , ostatni mecz zadecyduje o 1 lidze , ale chyba Stali Rzeszów z Polonią Warszawa , bo chyba nie mówił o swoich meczach :))

Do kibiców Polonii 2024-05-12 10:20:20

A gdzie ten gad co krzyczał ,że jest z poloni i wie jak ktoś ze Stali jezdzi do Warszawyna mecze i tak mu sie to nie podobało ? Odezwij się!!! I teraz możesz przeprosić za swoje wypociny i ładnie grzecznie poprosić panów piłkarzy trenerów i właścicieli o to aby lekko potraktowali klub z Konwiktorskiej tak aby średnia wieku na placu po stronie Stali wynosił 14 LAT.

Rejsofia CWKS 1910 2024-05-12 10:56:07

Na meczu w Głogowie meldujemy się w 27 osób i 200 zakazowiczów, którzy nie mogli wejść na stadion ale wspierają nas z pobliskiej galerii handlowej przy kawce i kremówce. Pojechaliśmy na 2 auta i minivan. 227 osób zmieściło się tam jak w Bangladeszu w pociągu. Liczył nas Pablo PITAGORAS Bukała więc nie może być mowy o jakiej kolwiek pomyłce. Wciąż się odradzamy. Pełne trybuny (po zwężeniu taśmami do 2 sektorów) na meczach domowych i hordy fanatyków na wyjazdach. W Mojrzeszowie tylko CWELKAES.