2024-04-13 19:04:15

Sokół Sieniawa przegrał wysoko z Unią Tarnów

Sokół Sieniawa przegrał 0-4 wyjazdowe spotkanie z Unią Tarnów rozegrane w ramach 25. kolejki 3. ligi gr. IV!

Zmiana trenera nie pomogła Sokołowi Sieniawa w przełamaniu swojej złej passy porażek. Wysoką porażką w Tarnowie swoją kadencję rozpoczął Dariusz Majcher.

Gospodarze objęli prowadzenie w meczu już w 4. minucie. Rzut karny pewnie wykorzystał Dominik Wardzała. Po pół godzinie gry na 2-0 podwyższył Jakub Bator

Po przerwie goście spróbowali swoich sił i kilka razy ruszyli na bramkę rywali - bezskutecznie.

Skuteczni za to byli zawodnicy Unii, którzy ostatecznie zwyciężyli 4-0, a na listę strzelców wpisali się jeszcze, po raz drugi, Dominik Wardzała oraz Oliwier Sporych

1-0 Dominik Wardzała (4. - karny)
2-0 Jakub Bator (35.)
3-0 Dominik Wardzała (60.)
4-0 Oliwier Soprych (90.)

Unia Tarnów: Hamulewicz - Adamski, Hyla, Baran, Soprych, Piotrowski, Biś, Wardzała, Mida, Gut, Bator
Sokół Sieniawa: Wierzchowski- Fedan, Kaczor, Padiasek, Więckowski, Czajkowski, Mróz, Wróblewski, Wawryszczuk, Martinez, Kwaczreliszwili