2013-03-23 09:03:23

Tomasz Margol wróci do Stali Rzeszów?

- Jest szansa, że uda nam się pozyskać jeszcze Tomasza Margola - mówi trener Stali Rzeszów Robert Kasperczyk.
 
23-letni Tomasz Margol nie znalazł się w kadrze Górnika Zabrze i szuka klubu. Przyglądał mu się m.in. szkoleniowiec Stali Rzeszów.
 
- Obserwowałem go kilka dni i jest to chłopak z określonym potencjałem. Myślę, że bardzo by podniósł stopień rywalizacji w drużynie - powiedział Robert Kasperczyk oficjalnemu serwisowi internetowemu Stali.
 
W obecnej sytuacji w grę najprawdopodobniej wchodzi wypożyczenie. Choć nie wykluczone, że możliwe są też inne opcje. - Jeśli byłby zdrowy układ między Górnikiem a nami i zawodnik nie kosztowałby zbyt dużo to nie widzę problemu - dodał Kasperczyk, który ma już określoną wizję drużyny.
 
- Powiedziałem Tomkowi w cztery oczy, że na razie musiałby zacząć z ławki. Tworzyliśmy pewien układ taktyczny, układankę, której nie chciałbym burzyć już w pierwszym meczu - zakończył trener.
 
Tomasz Margol w ostatniej rundzie rozegrał tylko sześć spotkań w drużynie Młodej Ekstraklasy Górnika Zabrze. Decyzja w jego sprawie zapadnie zapewne w przeciągu kilku najbliższych dni.
 
źródło: stalrzeszow.pl

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

olo 2013-03-23 14:53:39 0 0

Okno się zamknęło....żadne wypozyczenke nie wchodzi w grę...jedynie rozwiązanie kontraktu. Dziwię się, że go do Górnika wzięli. Jakiś deal na boku? Teraz nikomu niepotrzebny wraca z podkulonym ogonkiem.

Rino 2013-03-23 23:27:44 0 0

Z podkulonym ogonkiem? widziałeś tłuku, że tak piszesz. Tomek będzie grał u Nas do czerwca, później wraca do Górnika. Fajnie że znów go zobaczymy u Nas w drużynie. Powodzenia

Jodła 2013-03-24 14:44:47 0 0

Szacunek ogromny Tomek!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem