2024-03-30 16:03:39

Lechia Sędziszów Małopolski przegrała z Izolatorem Boguchwała

Lechia Sędziszów Małopolski uległa u siebie 0-3 Izolatorowi Boguchwała w meczu 21. kolejki IV ligi podkarpackiej.

Pewne zwycięstwo w wyjazdowym meczu z Lechią odniosła dzisiaj popularna "Izolacja". Zawodnicy z Boguchwały na boisku w Sędziszowie Małopolskim nie pozostawili rywalom złudzeń i od początku meczu prowadzili grę.

Przyniosło to ze sobą oczywiście efekty w postaci strzelonych bramek. Pierwsze dwie, w 28. i 34. minucie zdobył Marcin Krajewski

Izolator zmierzał po pewną wygraną, choć Lechia dzielnie walczyła i starała się stratę odrobić. Gospodarze nie byli jednak w stanie pokonać bramkarza gości, jeszcze jedną bramkę dołożyli natomiast zawodnicy z Boguchwały.

Wynik meczu na 3-0 w 80. minucie ustalił bowiem Lucjan Frydrych. Dla Izolatora to dziesiąta wygrana w tym sezonie.

0-1 Marcin Krajewski (28.)
0-2 Marcin Krajewski (34.)
0-3 Lucjan Frydrych (80.)

Lechia Sędziszów Małopolski: Ćwiczak - Al. Czółno, Kanach, Lesiński, Początek, Am. Czółno, Dziura, Tchumburidze, Wesołowski, Ćwiczak, Pyrdek
Izolator Boguchwała: Dybski - Walas, Kasprzyk, Lusiurz, Rembisz, M. Wilk, Ciemierkiewicz, K. Wilk, Kowal, Krajewski, Frydrych