2024-03-30 15:03:26

Garbarnia Kraków zremisowała z Siarką Tarnobrzeg w meczu spadkowiczów

Siarka Tarnobrzeg zremisowała 1-1 na wyjeździe z Garbarnią Kraków w meczu 23. kolejki 3. ligi gr. IV.

Bardzo wyrównane było starcie w Krakowie, między Garbarnią, a Siarką. Podopieczni trenera Dariusza Kantora świetnie wykorzystali fragment od połowy pierwszej części meczu, gdy na boisku przeważali, co potwierdzili zdobytą przez Szymona Kalińca bramką. Dobił on pewnie nienajlepiej wykonany rzut karny.

Druga aktualnie drużyna w tabeli po objęciu prowadzenia kontrolowała boiskowe wydarzenia. Jednakże tylko do czasu, ponieważ w 59. minucie kibice byli świadkiem kolejnego rzutu karnego - tym razem dla gospodarzy.

Jedenastkę wykorzystał Mateusz Duda, doprowadzając do wyrównania i, jak się okazało, ustalając tym samym wynik końcowy tego spotkania.

Siarka do końca próbowała przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, niestety jednak goście nie potrafili już stworzyć większego zagrożenia pod bramką Garbarni.

Drużyna z Tarnobrzega, mimo straty punktów pozostała nadrugim miejscu w ligowej tabeli.

0-1 Szymon Kaliniec (30.)
1-1 Mateusz Duda (58.)

Garbarnia Kraków: Bartusik - Czekaj, Duda, Klec, Wielecki, Sowiński, Kardas, Grzybowski, Kutrzeba, Opalski, Habas
Siarka Tarnobrzeg: Artym - Misztal, Kumorek, Woś, Sułkowski, Jodłowski, Kaliniec, Lisowski, Feret, Iwao, Orlik