2024-03-29 12:17:56

Kacper Chełmecki: "Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa"

Napastnik ze Stalowej Woli zanotował asystę w meczu z Sandecją Nowy Sącz.
O meczu z Sandecją Nowy Sącz oraz jak spędzi Święta Wielkanocne, opowiedział nam Kacper Chełmecki, piłkarz Stali Stalowa Wola.

Kacper Chełmecki, człowiek który pojawił się po przerwie na boisku i zanotował kluczowe podanie do Ziarki.  Dzięki Tobie i twojemu koledze wygrywacie się mecz, jakie to uczucie, jak się czujesz po tym spotkaniu?

Na pewno cieszę się z tego że udało się dograć idealnie do Arka, że dało nam to zwycięstwo. Potrzebowaliśmy też tego zwycięstwa, bo wiadomo że graliśmy nieźle, ale brakowało nam tych 3 punktów, obok dwóch remisów i jednej przegranej.

No właśnie, kończycie tak naprawdę maraton 11 dni. Dzisiaj na ławce, czasem zaczynałeś w pierwszym składzie, jak się czujesz po tym właśnie maratonie?

Dobrze się czuję, bo trener dużo rotował. Każdy dostał dużą ilość minut i wszyscy grali sporo.

Ten okres 11 dni, jakoś specjalnie traktowaliście te 4 mecze?

Wiedzieliśmy, że gramy tak naprawdę co 3-4 dni i że musimy się skupić na regeneracji i na tym żeby zdobyć jak najwięcej punktów.

Przed wami teraz dłuższa przerwa i następnie w kolejny weekend dopiero spotkanie z Polonią Bytom. Jak spędzisz święta?

Święta na pewno spędzę w domu rodzinnym z najbliższymi, a co do dłuższej przerwy… Mamy teraz dopiero gramy w niedzielę, więc dużo odpoczynku