2024-03-24 16:23:18

Ireneusz Pietrzykowski: Byliśmy bliżej wygrania tego meczu

- Wydaje mi się, że byliśmy bliżej wygrania tego meczu niż Hutnik, ale to już tylko wrażenie- mówił trener Ireneusz Pietrzykowski po remisie z Hutnikiem Kraków.

- Świetne trzydzieści minut. Wiedzieliśmy, że Hutnik dobrze funkcjonuje z piłką i poszliśmy wysoko. Nie dość, że nie pozwoliliśmy Hutnikowi na cokolwiek w tym okresie, to jeszcze potrafiliśmy odebrać piłkę i tę fazę z piłką mieć na tyle dobrą, że strzeliliśmy bramkę. Mieliśmy przynajmniej trzy, cztery okazje, żeby jeszcze podwyższyć wynik- rozpoczął trener Ireneusz Pietrzykowski.

- Najbardziej żal, że wtedy to się nie stało, bo to było takie trzydzieści minut, które powinno ten mecz zakończyć. Ostatnie piętnaście minut pierwszej połowy zeszliśmy trochę niżej, żeby odpocząć i to był dobry moment Hutnika. To jest zespół, który dobrze czuje się z piłką, my byliśmy za mało agresywni w tej niskiej obronie i za słabo doskakiwaliśmy i wtedy Hutnik potworzył sobie sytuacje do strzelenia bramki.

- Druga połowa fatalnie się zaczęła, bo mamy 1-1 dosłownie po chwili i później było takie przepychanie. Wydaje mi się, że byliśmy bliżej wygrania tego meczu niż Hutnik, ale to już tylko wrażenie. 1-1 i chyba ani my ani Huta nie są zadowoleni z tego wyniku- dodał opiekun Stali Stalowa Wola.

Mydlarz - najlepszy zawodnik meczu z Puławami nie dostał dzisiaj nawet minuty, a Adaś Imiela spaceruje przez 81 minut. Za co? Za zasługi? Bo kiedyś miał siły na 50 minut? Dziś już od początku meczu oddycha rękawami i nadaje się może na ostatnie 10-15 minut, na zmęczonego rywala. Tak zmęczonego jak on już w 1 minucie. Drugi Kowal. Pcha się do wszystkiego, a wrzuca z wolnych na pierwszego obrońcę. Ponadto próbuje holować piłkę zamiast zagrać do najbliższego i strata! Przepraszam bardzo, doceniam wkład tych zawodników w awans i w kilka meczów w tym sezonie, ale chyba czas im dać odpocząć. Może więcej Mydlarza, nawet na wahadle, lepiej na skrzydle. Może Seweryn, może więcej Pioterczaka za Imielę? Dlaczego trener osłabia drużynę od początku wystawiając Adasia i Kowala od początku? Po za tym całkiem fajnie to wygląda. Fajnie wygląda wysoki presing, fajnie jak gramy piłką, tylko brakuje tych ostatnich podań i stwarzania klarownych sytuacji. Nie tylko dziś.

Kierwa 2024-03-24 19:56:21

A ja dodam iż potrzeba jest zdecydowanie włączyć MYŚLENIE...!!! Bo Hutnik ma zawodników rosłych i Nasi Zamiast rosgrywać piłkę po ziemi dokładnie to jakieś bezsensowne wrzutki.... Trener Hutnika ma rację 2 połowa to typowa 2 ligowa RĄBANKA...!!! Ma rację... Bardzo brakuje zwykłego myślenia skoro wrzucam piłkę górną i nie ma z tego pożytku....to do jasnej cholery zmieniam to i gram PO ZIEMII....CZY TO JEST K....A TAKIE TRUDNE...!!! MECZ TRWA 90 min. I JEST CZAS NA TO ABY ZMIENIĆ WSZYSTKO KILKA KROTNIE... TYLKO ...K.....WA TRZEBA MYŚLEĆ ...I MYŚLEĆ bo samymi chęciami to nic z tego nie będzie... TYLKO MYŚLENIE ...I TERAZ PRZEANALIZOWAĆ WSZYSTKO I TEN KOMENTARZ RÓWNIEŻ bo wiem że czytacie grajki ...I DO ROBOTY ...W CZWARETK Z SANDECJĄ TYLKO 3 punkty...

~anonim 2024-03-24 22:34:54

Smyłek - Urban ( Seweryn), Furtak, Banach, Ziarko - Mydlarz, Soszyński, Sukienicki, Pioterczak, - Górski, Chełmecki ( Klisiewicz). Zakładając, że Oko pauzuje za kartki i Zaucha uraz. Imiela wchodzi ok. 75 minuty.

~anonim 2024-03-25 09:34:16

Cisnąć panowie! Będzie lepiej, nie zawsze da się wygrać, nawet gdy jest się zespołem lepszym.