2024-03-16 17:13:29

Orlęta Radzyń Podlaski lepsze od Sokoła Sieniawa

Orlęta Radzyń Podlaski zainkasowały pełną pulę wygrywając jedną bramką nad Sokołem Sieniawa.

Orlęta Radzyń Podlaski w ostatniej kolejce musieli pocieszyć sie jednym punktem po remisie z Podlasiem Biała Podlaska. Nieco inne humory mieli zawodnicy Roberta Chmury, Sokół Sieniawa wygrał u siebie 2-0 z Czarnymi Połaniec.

Na bramkę trzeba było nieco poczekać

Dzisiejsze spotkanie Orląt i Sokoła nie przyniosło bramek w pierwszej odsłonie pojedynku. Na pierwszego gola trzeba było poczekać niemal całe spotkanie. Wynik otworzył w 81.minucie Mateusz Chyla, który tej zimy wrócił do Radzynia Podlaskiego. Orlęta tym samym stanęły przed dużą szansą na zainkasowanie trzech punktów.

Tak też się stało, gdyż Sokół nie zdołał już doprowadzić do remisu w tym spotkaniu. Gospodarze zatrzymali zatem pełną pulę na swoim terenie.

1-0 Mateusz Chyla (81)

Orlęta: Bartnik, Duchnowski, Chyła, Cassio, Kot,  Szczypek, Zmorzyński, Pawluczuk, Koszel, Radziński, Szuta.