http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2013-03-12 20:05:00

Start piłarskiej wiosny w 3 i 4 lidze opóźniony?

Działacze Podkarpackiego ZPN zastanawiaja się nad przełożeniem najbliższej kolejki 3 i 4 ligi. Start rundy wiosennej może się opóźnić.
 
Zaplanowana na weekend 16. kolejka rozgrywek 3 ligi lubelsko-podkarpackiej i 4 ligi podkarpackiej może zostać przełożona. Podkarpacki Związek Piłki Nożnej sonduje kluby.
 
Murawa większości podkarpackich zespołów jest w bardzo kiepskim stanie. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja na Lubelszczyźnie, gdzie leży jeszcze sporo śniegu. - Z informacji, które do nas docierają wynika, że żaden mecz, która ma odbyć się na Lubelszczyźnie nie zostanie rozegrany - czytamy na portalu internetowym Stali Kraśnik.
 
O przełożenie najbliższego meczu starają się m.in. działacze Avii Świdnik, którzy swoje pojedynki rozgrywają na boisku Stali Poniatowa. Bardzo źle wygląda także sytuacja w Radzyniu Podlaskim, gdzie Orlęta miały zmierzyć się z Izolatorem Boguchwała.
 
W 4 lidze podkarpackiej z problemem poradzili sobie działacze Strumyka Malawa, którzy dwa pierwsze spotkania (16. i 17. kolejki) rozegrają na sztucznym boisku Resovii Rzeszów. Martwić nie musi się Przełęcz Dukla, która również rozgrywa swoje mecze na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
 
Decyzję, co do ewentualnego przełożenia 16. kolejki spotkań 3 i 4 ligi podejmie w najbliższych dniach Podkarpacki ZPN. Jeśli nawet nie zostanie ona przełożona w całości - przynajmniej część spotkań zostanie odwołanych.
 
źródło: własne / stal.krasnik.info

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem