2024-02-17 18:55:11

sparing: JKS Jarosław - Orzeł Przeworsk 4-5

Orzeł Przeworsk pokonał JKS Jarosław w sparingu (fot. Dominik Budzowski/JKS Jarosław)
W meczu kontrolnym pomiędzy JKS-em Jarosław a Orłem Przeworsk padło aż dziewięć bramek. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny z jarosławskiej okręgówki 5-4.

Orzeł Przeworsk w kolejnym meczu kontrolnym pokonał wyżej notowany JKS Jarosław 5-4. Ozdobą tego spotkania było trafienie Rafała Surmiaka z połowy boiska.

Gole dla ekipy z Jarosława zdobyli Krzysztof Pietluch oraz dwie Piotr Pindak. Dla Orła strzelali Rafał Surmiak (lob z połowy boiska), Jakub Godlewski, Patryk Zieliński, Tomasz Brud oraz Tomasz Majba. Trzy bramki dla zespołu z Przeworska zdobyli wychowankowie.

JKS Jarosław - Orzeł Przeworsk 4-5 (2-3)

Bramki: samobójcza, Pietluch, Pindak 2x – Surmiak, Godlewski, Zieliński, Brud, Majba