2024-02-11 11:25:54

sparing: Sokół Sieniawa - Karpaty Krosno 2-1

Karpaty Krosno przegrały z Sokołem Sieniawa w sparingu (fot. Konrad Kwolek/ Karpaty Krosno)
Sokół Sieniawa okazał się lepszy w sparingu od ligowego rywala i pokonał Karpaty Krosno 2-1.

Kolejny sparing mają za sobą trzecioligowcy. Tym razem Sokół Sieniawa zmierzył się z Karpatami Krosno.

Bramki dla drużyny z Sieniawy zdobyli Damian Skała oraz Mikołaj Jeż. Po przerwie jedyną bramkę na konto Karpat Krosno zapisał Dmytro Sula po rzucie karnym.

Sokół Sieniawa cały czas pracuje nad poszerzeniem kadry przed startem rundy wiosennej. W dzisiejszym meczu z powodu drobnych urazów zabrakło Sebastiana Kwaczreliszwili oraz Michała Stankiewicza. Niebawem do treningów powinien wrócić również Michał Wawryszczuk.

Trener Kamil Witkowski również kompletuje jeszcze kadrę na rundę rewanżową. W tym sparingu przyglądał się dwóm zawodnikom testowanym.

Sokół Sieniawa - Karpaty Krosno 2-1

Bramki: Damian Skała, Mikołaj Jeż - Dmytro Sula (rzut karny)

Sokół Sieniawa: I połowa: Siryk- Wieckowski, Kaczor, Skała, Czajkowski, - Fedan, Jeż, Janik - Wróblewski, Walat, Mróz
II połowa: Wierzchowski - Wieckowski, Kiełb, Padiasek, Ptasznik - Fedan, Ozieblo, Jeż - Kiełbasa, Mróz, Mazgoła