2024-02-09 14:20:43

sparing: Stal Rzeszów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-3

Stal Rzeszów przegrała z Termalicą w sparingu (fot. Robert Skalski/ Stal Rzeszów)
 Piłkarze Stali Rzeszów mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Dziś w Woli Chorzelowskiej przegrali z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 2-3.

Stal Rzeszów przygotowuje się do rundy wiosennej w Rado Resort w Woli Chorzelowskiej. Dziś podopieczni Marka Zuba zmierzyli się z Termalicą, a na testach w drużynie "biało-niebieskich" pojawił się Michał Musik z KS Wiązownica.

Do przerwy to Termalica prowadziła 2-1 po bramkach Jakuba Braneckiego i Wiktora Biedrzyckiego. Na konto Stali Rzeszów bramkę zapisał Krzysztof Danielewicz po rzucie karnym.

Po zmianie stron na 2-2 wyrównał Wiktor Garza, a wynik meczu ustalił Wiktor Biedrzycki w 77. minucie.

W drużynie Stali Rzeszów pojawiło się również sporo zawodników z drugiej drużyny. Jutro podopieczni Marka Zuba ponownie zmierzą się w sparingu z Termalicą o godz. 12:00.

Stal Rzeszów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-3 (1-2)

0-1 Jakub Branecki (10)
1-1 Krzysztof Danielewicz (19-rzut karny)
1-2 Wiktor Biedrzycki (45)
2-2 Wiktor Garza (53)
2-3 Wiktor Biedrzycki (77)

Stal Rzeszów: (I połowa) Piotr Chrapusta - Bartosz Dubiel, Kacper Paśko, Szymon Panasiuk, Krystian Wachowiak - Krzysztof Danielewicz, Kacper Piątek, Illa Postupalśkyj - Kacper Plichta, Błażej Langer (38 Michał Musik), Kacper Sadłocha.

(II połowa) Oskar Barzyk - Maksymilian Soja, Mateusz Augustyn, Szymon Panasiuk (71 Kamil Bartkowiak), Kacper Koptyński - Kamil Koczera, Kacper Zborowski, Manuel Ponce García - Jakub Zych, Michał Musik (77 Filip Nilipiński), Artur Gaża.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Tomasz Loska (46 Eric Topór) - Artem Polarus, Wiktor Biedrzycki, Krzysztof Piątek (64 Adam Krasiński), Bruno Wacławek - Jasse Tuominen (64 Tomasz Płaneta), Erwin Bahonko, Jakub Nowakowski, Jakub Wróbel (70 Kamil Leżoń), Wojciech Jakubik (46 Andrzej Trubeha) - Jakub Branecki (46 Jakub Jędrasik).