2024-01-27 17:01:31

sparing: JKS Jarosław - Pogoń-Sokół Lubaczów 0-3

Pogoń-Sokół Lubaczów lepsza w sparingu z JKS-em (fot. Pogoń-Sokół Lubaczów)
Pogoń-Sokół Lubaczów pewnie pokonała JKS Jarosław 3-0 w sparingowym starciu.

Sobotni sparing przebiegł zdecydowanie pod dyktando Pogoni-Sokół Lubaczów. Do przerwy było 0-0, jednak o całokszatłcie zadecydowała druga połowa. Najpierw futbolówka wpadła do siatki po bramce samobójczej jednego z  piłkarzy JKS-u Jarosław.

Drugi strzał był autorstwa Kamila Matofija, któremu asystował Jakub Lorenc. Kropkę na "i" postawił Vladyslav Roslyakov z asystą ponownie Lorenca.

W poprzednim starciu sparingowym Lubaczów również wygrał z takim samym wynikiem, lecz po drugiej stronie boiska stanął wtedy Sokół Sieniawa.

sparing: JKS Jarosław - Pogoń-Sokół Lubaczów 0-3 (0-0)

0-1 bramka samobójcza
0-2 Kamil Matofij
0-3 Vladyslav Roslyakov

Skład Lubaczowa: Kacper Ważny, Maciej Grabowski, Sebastian Duda, Jakub Szczybyło, Kamil Rębisz, Lucas Guedes, Krystian Basznianin, Vladyslav Roslyakov, Grzegorz Gawle, Paweł Hass, Szymon Dziadosz
zmiany: Tomasz Siryk, Mateusz Gul, Jakub Lorenc, Kamil Matofij, Sebastian Zając, zawodnik testowany

Adek 2024-01-28 11:46:03

No bez przesady :)

Yes 2024-01-28 11:50:33

W JKS grało dużo chłopaków z SMS zwłaszcza w drugiej połowie i to się chwali brawo !

ZKS Stalowy Joe 2024-01-28 12:05:55

Jeeeebbac jks i pogoń bo to kuuuur.wyyyyyy są !!!!!!

Do j.w. 2024-01-28 12:07:51

Stul japę jak nie byłeś na sparingu JKS lepszy w pierwszej połowie stworzył 2 lub 3 sytuację. Pogon nie oddała strzału w kierunku bramki. Druga połowa dla Pogoni zdecydowanie ale tylko dlatego ze w JKS grała już w większości młodzież z akademi w tym na bramce 15 letni bramkarz więc daruj sobie bo wasze gwiazdy kiepsko zagrały w tym sparingu

Czuwaj King 2024-01-28 12:09:03

Ciąg się flecie ze Stalowej

j.w. 2024-01-28 12:34:22

Odpowiedz od j.w.
Właśnie ze byłem meczu w Jarosławiu, szczerze mówiąc Pogoń była zdecydowanie lepszą drużyną,a że grali w drugiej połowie młode chłopaki to wiadomo że sparingi są po żeby wypróbować zawodników.W każdym meczu sparingowym bez względu kto gra,no to po co te nerwy.ja nawet nie czytam co pisze ten ze Stalowej,bo on nie ma zielonego o piłce

JKS 2024-01-28 13:08:35

Chłopie nie ośmieszaj się jeśli byłeś na meczu to dobrze wiesz ze JKS był lepszy w pierwszej połowie. Skoro tak wszyscy testują młodych gdzie wasi ? Haha przez połowę by nie przeszli skończ wasc wstydu oszczędź i zapamiętaj armia zaciężna dla samych pieniędzy nie zawsze zostawi serce na boisku zresztą co Ty możesz wiedzieć jak wiecznie okręgowa dół tabeli a zacząłeś chodzić bo sponsor przyszedl

j.w. 2024-01-28 13:23:54

Odpowiedz do JKS.
Chlopie ja już od 1965 roku chodzę na mecze Pogoni, ciebie chyba że na świecie ciebie nie było.A skoro ty mówisz o meczu jakby byliście lepsi to byście wygrali.A o Pogoń się nie martw,a że sponsor się znalazł to ok.wam nikt nie zabrania znaleźć sponsora.Szukajcie aż znajdziecie.

JKS 2024-01-28 14:02:35

Dziadku to że Ty przyjdziesz posiedzieć to nie znaczy że jesteś kibicem. Ja od 20 lat jestem i u siebie i na wyjeździe dopinguje aktywnie Jak myslisz kto bardziej dla klubu się liczy pikol taki jak Ty czy fanatyk taki jak Ja ?

Walter Opaka 2024-01-28 14:42:04

Pogoń nie ma swoich i to niestety może skończyć sie z czasem źle :(

j.w. 2024-01-28 14:53:56

Do j.k.s
Sluchaj kolego - ty kiedyś,jak oczywiście doczekasz się to też będziesz dziadkiem.A Pogoń w tym roku nie spadnie, musiała by przegrać wszystkie mecze.
A mnie nie porównaj do siebie.Jestem za stary kibic w porównaniu do ciebie.Znam się trochę na futbolu, także troszkę kultury i ambicji .Ok

JKS 2024-01-28 15:00:54

Gościu nie szanujesz żadnego przeciwnika piszesz te same bzdury cały czas że Pogoń jest najlepsza Ok wygrała ale nie zawsze ten kto wygrał mecz jest lepszy. JKS wystawił młodych bo oszczędzają siły na ligę futsalu która graja dziś pasuje się doinformować za nim zaczniesz oceniać zdecydowanie bardziej utytuowanych przeciwników którym wiedzie się gorzej obecnie ale my nie powiedzielismy jeszcze ostatniego slowa do zobaczenia w lidze.