2024-01-20 14:26:14

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa 3-0

Siarka Tarnobrzeg lepsza od Sokoła Sieniawa w sparingu (fot. Sokół Sieniawa/ facebook)
 W drugim meczu kontrolnym w trakcie przygotowań do rundy wiosennej Siarka Tarnobrzeg okazała się lepsza od Sokoła Sieniawa i zwyciężyła 3-0.

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg mają za sobą drugi mecz kontrolny. Tydzień temu ulegli Bruk-Bet Termalice Nieciecza (0-3), a dziś mierzyli się z ligowym rywalem. Dla Sokoła Sieniawa był to pierwszy sparing w trakcie zimowych przygotowań.

Już po pierwszej połowie podopieczni Dariusza Kantora mieli dwubramkowe prowadzenie golach Kacpra Prusińskiego i Pawła Mroza. Po zmianie stron wynik meczu ustalił Szymon Zwolski.

W zespole Siarki pojawiło się trzech zawodników testowanych. W następnym tygodniu do klubu z Tarnobrzega mają trafić kolejni zawodnicy-  mówi się o bocznym obrońcy i ofensywnym skrzydłowym.

Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa 3-0 (2-0)

1-0 Kacper Prusiński
2-0 Paweł Mróz
3-0 Szymon Zwolski

Siarka Tarnobrzeg: (I połowa): Zoch - testowany, Woś, Szymocha, D. Lisowski - Bieniarz, Kaliniec, P. Lisowski - Cichocki, Prusiński, Mróz

(II połowa): testowany - Bieniarz, Woś, Szymocha, Sulkowski - Kumorek, Marszalik, Feret - Krempa, Krzysztofek, testowany

Sokół Sieniawa: więcej infromacji wkrótce