2023-12-21 18:33:20

Szymon Czekaj, trener PANS Karpat Krosno: Będziemy chcieli nadrobić stracone punkty

PANS Karpaty Krosno przegrały wczoraj 1-3 z San-Pajdą Jarosław. Po meczu swoje spostrzeżenia pisał nam trener Kaprat, Szymon Czekaj.

Pierwszy set nie zapowiadał przegranej. Co się wydarzyło?
-Wydawało sie, że ten mecz będzie łatwy i przyjemny dla nas po pierwszym secie. Niestety, w drugim kompletnie pogubiliśmy sie. Zaszwankowało przyjęcie, a bez przyjęcia cieżko jest zagrać w pierwsze tempo. Jeszcze w drugim i trzecim secie łapaliśmy kontakt, natomiat czwarty był zupełnie nieudany w naszym wykonaniu.

W ostatnim meczu nie dokonał Pan żadnej zmiany, a tutaj szukał Pan roszad. Dziś nie dało się  nic wyciągnąć z tego meczu?
-Tak, szukałem rozwiązań. W poprzednim meczu gra szła pod nasze dyktando, więc te zmiany nie były wymagane, dzisiaj trzeba było szukać innych opcji. One nie skutkowały.

Mamy ostatni mecz rundy, kiepskiej w waszym wykonaniu. Jest jednak nadzieja, że w kolejnej rundzie ten zespół będzie dużo lepiej wyglądał.
- Tak, chcielibyśmy się rozjechać na święta w lepszych humorach, mieć trzy wygrane z rzędu. Trzeba to zaakceptować, oczywiście gratulujemy ekipie z Jarosławia zwycięstwa. Te trzy moje mecze- sześć punktów to jest dobry wynik, rozpędzamy się i będziemy chcieli nadrobić stracone punkty.