2013-02-23 16:12:50

sparing: Pogoń Leżajsk - MKS Kańczuga 2-2

Czwartoligowa Pogoń Leżajsk zremisowała 2-2 w sparingu w którym zmierzyła się z MKS Kańczuga.

Podopieczni Pawła Wtorka pomimo prowadzenia po pierwszych 45 minutach 2-0 po bramkach Piotra Gilara i Kamila Pyża, nie zdołali utrzymać prowadzenia.

Po przerwie grający w jarosławskiej okręgówce MKS wyrównał po golach Daniela Gawła (z rzutu karnego) i Tomasza Kulasa.

POGOŃ LEŻAJSK - MKS KAŃCZUGA 2-2 (2-0)
Bramki: Gilar, Pyż - Gaweł (karny), Kulas

MKS: Czerwiński - Cieleń, Gaweł, Cieleń, Borcz - Bochnak, Podstolak, Grzebyk, Zięba - Olcha, Cichy. Ponadto grali: Żygadło, Borcz, Kulas, Bielec.

źródło: własne / mkskanczuga1949.futbolowo.pl