2023-11-25 14:57:39

Wisłoka Dębica przegrała z Wiślanami Jaśkowice

Wisłoka Dębica straciła punkty w ostatnim meczu rundy jesiennej. 1-3 padło w starciu z Wiślanami Jaśkowice.

Wisłoka Dębica rozgerała dziś ostatni mecz w rundzie jesiennej, przed własną publicznością. po drugiej stronie boiska stanęli Wiślanie Jaśkowice, którzy w tabeli plasują się nieco wyżej. Już niemal kwadrans po rozpoczęciu gry to goście otwarli wynik, a do bramki trafił Michał Wiśniewski.

Do końca pierwszej połowy nie zobaczyliśmy już bramek. Na gole trzeba było poczekać do wznowienia gry. W 57.minucie wynik dla Wiślan podwyższył Arkadiusz Lewiński. Dosłownie chwilę po tym przewinienia dopuścił sie Dominik Cholewa, za co otrzymał już drugi żółty kartonik- w konsekwencji czerwony.

Wisłoka mimo bramki nie podołała osłabionym rywalom

Wisłoka musiała wykorzystać osłabienie rywali, a bramka kontaktowa w 66.minucie dała jeszcze nadzieję na uratowanie meczu. Jej autorem był Szymon Bendarz. Złudzeń nie pozostawił jednak Adisa Monsuru, który swoją próbą w końcówce meczu postawił kropkę nad "i" do zwyciestwa. Przyjezdni zainkasowali zatem komplet punktów w ostatniej kolejce rundy jesiennej.

0-1 Michał Wiśniewski (14)
0-2 Arkadiusz Lewiński (57)
1-2 Szymon Bednarz (66)
1-3 Adis Monsuru (85)

Wisłoka: Kramarz - Cabała, Bogacz, Grasza - Bednarz, Iwanicki, Siedlecki, Żmuda, Szczodry - Siedlik, Smoleń.
Wiślanie: Ropek, Wiśniewski, Morawski, Lewiński, Bociek, Nowakowski, Dynarek, Rakowski, Krasuski, Cholewa, Radwanek.