2023-11-20 21:17:04

Kamil Witkowski, trener Karpat Krosno: Nasza sytuacja w tabeli znacznie by się polepszyła

W meczu 17. kolejki 3 ligi gr. IV Wisłoka Dębica zremisowała z Karpatami Krosno 1-1. Zobaczcie, co po tym spotkaniu mówił szkoleniowiec gości, Kamil Witkowski.

- O ostatnich tygodniach już sporo mówiłem, także dzisiaj w skrócie. Sześdziesiąt minut przespane, ale kluczowe ostatnie trzydzieści minut, kiedy wcześniej traciliśmy punkty. Kolejny mecz nie do tyłu, tylko do przodu z wiarą, że można- mówił opiekun Karpat Krosno po meczu z Wisłoką Dębica.

Kamil Witkowski: W tych trzydziestu minutach zdominowaliśmy Wisłokę

- W tych trzydziestu minutach zdominowaliśmy Wisłokę, w tych sześćdziesięciu minutach mieli więcej posiadania piłki, ale myślę że w tym fragmencie gry byliśmy lepszym zespołem.

- Zabrakło jeszcze jednej bramki i naprawdę byśmy się cieszyli. Sytuacja w tabeli już by się znacznie polepszyła, ale cóż, myślę, że 1-1 to sprawiedliwy wynik- podumował Kamil Witkowski.