2010-03-13 13:03:01

sparing: Resovia - Partyzant Targowiska 1-1

Piłkarze Resovii Rzeszów zremisowali z czwartoligowym Partyzantem Targowiska 1-1 w meczu sparingowym.

Mecz od pierwszych minut był bardzo zacięty i zakończył się wynikiem remisowamy. W pierwszej połowie do siatki trafił Kamil Walaszczyk dając prowadzenie Resoviakom. Po przerwie wyrównał Marcin Borowczyk.

Obydwie drużyny miały swoje okazje - w pierwszej połowie najbliższej szczęścia był Dariusz Kantor (Resovia), który spudłował w dogodnej okazji z kilkunastu metrów.

Po przerwie więcej z gry mieli gracze czwartoligowca - w poprzeczkę trafił  ArturWierdak, a będąc sam na sam pomylił się Mateusz Wolański.

RESOVIA RZESZÓW - PARTYZANT TARGOWISKA 1-1 (1-0)
Bramki: Borowczyk - Walaszczyk.

źródło: własne