2023-11-04 18:11:41

Korona Rzeszów uległa Głogovii Głogów Małopolski

Korona Rzeszów uległa u siebie Głogovii Głogów Małopolski 1-2 w meczu 15. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Szybko w meczu z Koroną prowadzenie objęła Głogovia. Przyjezdni już w drugiej minucie spotkania zdobyli bramkę na 1-0, a jej autorem był Tomasz Płonka

Bardzo dobrze spisująca się w tym sezonie drużyna z Głogowa Małopolskiego nie zamierzała na tym poprzestać i szukałą kolejnych trafień. Przyniosło to efekt w 27. minucie, gdy prowadzenie gości strzałem z rzutu karnego podwyższył Filip Czop.

Kilka minut później bramkę kontaktową zdobył Przemysław Zieliński

Jak się okazało, ustalił on tym samym wynik meczu, bowiem po zmianie stron, żadna z ekip nie zdołała znacząco zagrozić bramce rywali i ostatecznie to goście mogli cieszyć się ze swojej ósmej wygranej w tym sezonie.

0-1 Tomasz Płonka (2.)
0-2 Filip Czop (27.)
1-2 Przemysław Zieliński (30.)