2023-11-04 17:11:58

Wisłok Wiśniowa i Stal Łańcut urządziły trening strzelecki i wysoko zremisowały

Wisłok Wiśniowa zremisował 5-5 u siebie ze Stalą Łańcut w meczu 15. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Ależ działo się tego popołudnia na stadionie w Wiśniowej!

Gospodarze zaskoczyli drużynę przyjezdnych od pierwszych minut meczu. Zawodnicy Wisłoka wyszli od początku spotkania bardzo zmotywowani i grając agresywnie i wysoko, w 5. minucie prowadzili już 2-0. Bramki zdobyli Filip Krępa oraz Wiktor Majewski.

Stal, choć na początku zaskoczona, zdołała się podnieść i na przerwę schodziła prowadząc. Najpierw bramkę kontaktową w 12. minucie zdobył Wojciech Reiman, a niespełna trzy minuty później do wyrównania doprowadził Patryk Róg. Bramkę na 3-2 w 28. minucie zdobył natomiast Igor Tarała.

Druga połowa stała natomiast pod znakiem kapitalnej gry Pawła Piątka

Zawodnik ten wyrównał stan meczu w 50. minucie. Kilkanaście minut później jednak, goście ponownie objęli prowadzenie, dzięki trafieniu Patryka Wójcika. Niespełna trzy minuty później stan meczu wyrównał jednak... Paweł Piątek

Stal ponownie wyszła na prowadzenie (5-4!) w 80. minucie, a bramkę zdobył wówczas Konrad Buć

Gdy wydawało się, że goście "dowiozą" korzystny dla siebie rezultat do końca, w doliczonym czasie gry bramkę na 5-5 zdobył Paweł Piątek, kompletując tym samym hat-tricka i ustalając końcowy wynik spotkania.

1-0 Filip Krępa (3.)
2-0 Wiktor Majewski (4.)
2-1 Wojciech Reiman (12.)
2-2 Patryk Róg (15.)
2-3 Igor Tarała (28.)
3-3 Paweł Piątek (50.)
3-4 Patryk Wójcik (70.)
4-4 Paweł Piątek (73.)