2023-10-28 20:10:00

Stal Łańcut pewnie pokonała Ekoball Sanok

Stal Łańcut wygrała 2-0 u siebie z Ekoballem Sanok w meczu 14. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Dziewiąte zwycięstwo w trwającym sezonie Stali Łańcut!

Zawodnicy z Łańcuta pokonali na własnym boisku Ekoball Sanok, choć przyjezdni długo potrafili przeciwstawiać się gospodarzom.

Stal, mimo przewagi na boisku nie potrafiła w pierwszej części meczu stworzyć zbyt wielu dogodnych i klarownych okazji strzeleckich.

Sytuacja zmieniła siępo przerwie. Kiedy jednak gospodarze coraz mocniej zagrażali bramce strzeżonej przez Dariusza Półkoszka, bramkarz drużyny z Sanoka raz po raz skutecznie interweniował. Aż do 66. minuty, kiedy strzałem z rzutu karnego pokonał go Wojciech Reiman.

Stal podwyższyła jeszcze w 74. minucie, dzięki trafieniu Konrada Bucia, który ustalił tym samym wynik tego spotkania na 2-0.

Zawodnicy z Łańcuta pozostają więc wciąż niepokonani na własnym obiekcie.

1-0 Wojciech Reiman (66.)
2-0 Konrad Buć (74.)

Stal Łańcut: Grygiel - Mach, Cwynar, Kocój, Kardyś, Wójcik, Buć, Więcek, Reiman, Majda, Róg
Ekoball Sanok: Półkoszek - Gawlewicz, Barszczak, Lorenc, Sz. Słysz, Zieliński, K. Słysz, Tabisz, Kloc, Czyrny, Płocica