2023-10-22 19:02:00

Wisłok Wiśniowa rozbił Lechię Sędziszów Małopolski

Wisłok Wiśniowa pokonał u siebie 6-0 Lechię Sędziszów Małopolski w meczu rozgrywanym w ramach 13. kolejki podkarpackiej 4 ligi.

Wisłok Wiśniowa nie pozostawił złudzeń i w świetnym stylu pokonał na własnym boisku Lechię Sędziszów Małopolski.

Gospodarze dominowali niemalże od samego początku tego meczu, a pierwszą bramkę zdobyli już w 8. minucie, kiedy to do siatki rywali trafił Bartosz Szymański

Na kolejnego gola kibice zgromadzeni na stadionie w Wiśniowej musieli czekać aż do końcówki pierwszej połowy. Prowadzenie gospodarzy podwyższył wówczas Filip Krępa.

Po zmianie stron gospodarze szybko podwyższyli rezultat. Niespełna dziesięć minut po zmianie stron było już 4-0, a trafienia na konto Wisłoka zaliczyli w tym czasie Jarosław Czernysz oraz (po raz drugi w tym meczu) Bartosz Szymański.

Po kilku minutach trafił jeszcze Wiktor Majewski, a pod koniec meczu, jego rezultat na 6-0 dla Wisłoka ustalił Paweł Piątek

1-0 Bartosz Szymański (8)
2-0 Filip Krępa (44)
3-0 Jarosław Czernysz (48)
4-0 Bartosz Szymański (53)
5-0 Wiktor Majewski (59)
6-0 Paweł Piątek (84)

Wisłok Wiśniowa: Korziewicz - Czelny (80. S. Szymański), B. Szymański (70. Gil), Zięba (66. Walicki), Kasperkowicz (60. Koczela), Krok, Krępa, Kovtok (75. Boduch), Czernysz (66. Reichel), Majewski, Piątek.

Lechia Sędziszów Małopolski: Ł. Ćwiczak - Początek, Kanach, Zygmunt, Lesiński, Kędzior (80. Szewczyk), Pyrdek, Słoma, Janda (46. Karczewski), O. Ćwiczak (46. Jezuit), Wesołowski (50. Mucha).

Sędzował: Tomasz Mazur (Stalowa Wola):
Żółte kartki: Początek, Zygmunt, Słoma, Karczewski.