2013-02-13 21:04:44

sparing: Wisłoka Dębica - Rzemieślnik Pilzno 1-1

Piłkarze Wisłoki Dębica zremisowali z czwartoligowym Rzemieślnikiem Pilzno w meczu sparingowym.

Pojedynek lidera dębickiej okręgówki z Rzemieślnikiem Pilzno zakończył się wynikiem 1-1.

Autorem trafienia dla Wisłoki Dębica był Tomasz Barycza. Bramkę dla "Rzemiosła" zdobył Dawid Łapa. Obydwa gole padły z rzutów karnych.

W barwach Wisłoki pojawił się kolejny nowy zawodnik. Oprócz zapowiadanego już Marcina Juszkiewicza (Resovia; jest blisko dogadania się z dębickim klubem) w sparingu zagrał także 21-letni napastnik Damian Szala (Stal Rzeszów).

WISŁOKA DĘBICA - RZEMIEŚLNIK PILZNO 1-1 (1-0)
Bramki: Łapa (30-karny) - Barycza (55-karny)

Rzemieślnik (I połowa): Wilczyński - Pokrywka, Zołotar, Czyż, Pisarczyk - Ciuła, Popiela, Łapa, Magdoń - Kosiba, Drozdowicz; (II połowa) M. Mroczek - Pokrywka, Zołotar, Tragarz, G. Wiśniowski - Łazowski, Orzech, Doroba, Uriasz, Czyż - Kosiba

źródło: własne / rzemieslnikpilzno.pl