2023-10-15 18:07:00

Sokół Kamień zremisował z Sokołem Kolbuszowa Dolna

Sokół Kamień zremisował u siebie 2-2 z Sokołem Kolbuszowa Dolna w meczu 12. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Zacięte spotkanie pomiędzy beniaminkiem, a Sokołem Kolbuszowa Dolna zakończyło się remisem!

Choć obie drużyny od początku meczu stworzyły kilka sytuacji bramkowych, pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 41. minucie. Na prowadzenie wyprowadził wówczas gospodarzy Antoni Synoś

Podopieczni trenera Marcina Wołowca po zmianie stron zaczęli przeważać, dzięki czemu w 57. minucie wyrównali za sprawą trafienia Bartłomieja Markiewicza

W następnych minutach to znów gospodarze przeważali, a w 66. minucie na prowadzenie w meczu wyprowadził ich Kacper Piechniak, pewnie wykorzystując rzut karny.

Zawodnicy beniaminka cofnęli się do defensywy, a goście w końcówce ponownie mocniej zaatakowali. Dzięki swojemu zaangażowaniu i walce do końca zdołali w 90. minucie wyrównać za sprawą trafienia Wiktora Łuczyka

Dla obu drużyn, były to trzecie remisy w tym sezonie.

1-0 Antoni Synoś (41.)
1-1 Barłomiej Markiewicz (57.)
2-1 Kacper Piechniak (66.)
2-2 Wiktor Łuczyk (90.)

Sokół Kamień: Siudak, Zbyradowski, Gnatek, Piekut, Podstawek, Piechniak, Stępniowski, Rychel, Jędryas, Marut, Synoś
Sokół Kolbuszowa Dolna: więcej informacji wkrótce