2023-10-14 16:59:09

JKS Jarosław okazał się lepszy od Wisłoka Wiśniowa

JKS Jarosław na swoim terenie pokonał dziś z wynikiem 2-0 ekipę Wisłoka Wiśniowa.

JKS Jarosław podjął dziś na własnym terenie uplasowany o jedno oczko niżej w 4.ligowej tabeli Wisłok Wiśniowa. Jarosławianie po ostatniej porażce ze Stalą Sanok chcieli powrócić na dobry tor gry. Wisłok w ostatniej kolejce zremisował bezbramkowo z Pogonią-Sokół Lubaczów i tym razem z pewnością miał chrapkę na gole.

Te jednak nie padły w pierwszej połowie, a piłkarze do szatni na przerwę zeszli z bezbramkowym remisem. Na otwarcie wyniku przyszło nam poczekać do 53.minuty, kiedy Oliwier Pilch z ekipy gospodarzy wpakował piłkę do bramki przeciwników. Asystował mu Piotr Pindak. Wynik podwyższył na kilka minut przed końcem podstawowego czasu gry Jakub Chrupcała, pieczętując trzy punkty dla ekipy z Jarosławia.

Za tydzień Wisłok zagra u siebie z Lechią Sędziszów Małopolski, a JKS zmierzy się na wyjeżdzie z Koroną Rzeszów.

1-0 Oliwier Pilch (53)
2-0 Jakub Chrupcała (86)

JKS: Guridov, Dubaj, Baran, Bartnik, Sobolewski, Pajda, Pakuła, Chrupcała, Pindak, Pilch, Kopcio.