2023-10-01 18:10:54

Marek Zub po meczu z Resovią: Jest to dla nas bardzo ważne zwycięstwo

Stal Rzeszów pokonała Resovię 2-1. Zobaczcie, co na konferencji po Derbach Rzeszowa mówił trener gospodarzy, Marek Zub.

- Stal Rzeszów wygrała w Derbach Rzeszowa 2-1 pokonując Resovię na własnym boisku. Derby moim zdaniem, jak na derby przystało. Więcej trzeba mówić o emocjach, o dopingu, o sytuacjach nieprzewidzianych, typu awaria VARU i tak dalej- rozpoczął trener Stali Rzeszów.

- Mniej będę mówił o poziomie sportowym, ale emocji zarówno na trybunach, jak i na ławce rezerwowych było wiele. Na koniec muszę powiedzieć, że ważne dla nas zwycięstwo, kolejne trzy punkty, trochę się dźwigamy w tabeli, a to jest bardzo ważne, jeżeli chodzi o początek sezonu w naszym wykonaniu- mówił Marek Zub.