2023-09-24 20:09:29

Grad goli w Rzeszowie! Izolator wysoko pokonał Koronę

Korona Rzeszów przegrała u siebie 4-8 z Izolatorem Boguchwała w meczu 9. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

To nie hokej, to piłka nożna! Fantastyczny mecz pod względem widowiska obejrzeli w niedzielne popołudnie kibice w Rzeszowie, gdzie Korona uległa ostatecznie "Izolacji".

Spotkanie to obfitowało nie tylko w grad goli, lecz także w ostrą grę, w konsekwencji czego sędzia tego spotkania pokazał tego dnia aż 15 żółtych kartek! Do tego obie drużyny kończyły mecz w 10, w konsekwencji obejrzanych czerwonych kartoników.

Ale wróćmy do piłki... Od początku spotkania swoją grę na boisku narzucili goście, którzy, mimo że z początku nieskutecznie, to konsekwentnie starali się atakować bramkę rywali.

Konsekwentnie, ale i cierpliwie, a ta cierpliwość przyniosła skutek 27. minucie, gdy na prowadzenie drużynę gości wyprowadził Mateusz Kasprzyk. Nieco ponad pięć minut później było już 3-0, a na listę strzelców wpisali się Konrad Kowal i Marcin Krajewski

Korona próbowała się podnieść, a jej starania zostały nagrodzone tuż przed przerwą, kiedy to Przemysław Zieliński zdobył bramkę na 1-3. Niestety dla gospodarzy, "Izolacja" na przerwę schodziła ostatecznie z trzybramkowym prowadzeniem, po drugim w tym spotkaniu trafieniu Mateusza Kasprzyka

W 65. minucie Jakub Wilk z Izolatora podwyższył na 5-1.

Korona swój lepszy moment miała między 70., a 75. minutą. Zdobyła wówczas dwie bramki, a na listę strzelców wpisali się Sammy Y'tai oraz (po raz drugi w tym meczu) Przemysław Zieliński.

Korona przy stanie 3-5 uwierzyła w wywalczenie korzystnego rezultatu końcowego, ale Izolator szybko zgasił ich zamiary. W 80. minucie na 6-3 trafił bowiem Aleksander Gajdek.

Na niewiele zdała się gospodarzom świetna gra Przemysława Zielińskiego, który w 83. minucie skompletował hat-tricka. "Izolacja bowiem zdołała zdobyć jeszcze w końcówce dwie bramki i ostatecznie zwyciężyła 8-4. Gole te strzelili Marcin Krajewski i Marcin Krzywonos.

To trzecia wygrana Izolatora w trwającym sezonie.

0-1 Mateusz Kasprzyk (27.)
0-2 Konrad Kowal (30.)
0-3 Marcin Krajewski (33.)
1-3 Przemysław Zieliński (43.)
1-4 Mateusz Kasprzyk (45.)
1-5 Jakub Wilk (65.)
2-5 Sammy Y'tai (70.)
3-5 Przemysław Zieliński (75.)