2023-09-18 13:01:51

Marcin Biernat z poważną kontuzją po meczu ze Stalą Rzeszów!

Marcin Biernat (na środku) podczas meczu ze Stalą Rzeszów opuścił boisko na noszach (fot. Stal Rzeszów)
 Podczas piątkowego meczu pomiędzy Stalą Rzeszów a Wisłą Płock poważnej kontuzji doznał obrońca gości, Marcin Biernat. 31-latek zerwał ścięgno Achillesa i teraz czeka go długa przerwa w grze.

W piątek Stal Rzeszów przegrała z Wisłą Płock 0-1. Około 70. minuty poważnego urazu nabawił się obrońca gości, Marcin Biernat i opuścił boisko na noszach.

- Marcin nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach i od razu ze stadionu został przetransportowany do rzeszowskiego szpitala, gdzie czekała go seria niezbędnych badań, przed ustaleniem diagnozy. Ta niestety okazała się najgorsza z możliwych- czytamy na stronie Wisły Płock

31-letni zawodnik Wisły Płock ma zerwane ścięgno Achillesa i czeka go co najmniej sześciomiesięczna przerwa w grze. Jeszcze w weekend obrońca przeszedł operację, a w środę ma rozpocząć rehabilitację.