2023-09-03 20:13:00

Dramat Stali Rzeszów! Gol z 96. minuty dał trzy punkty Motorowi Lublin

Michał Król zdobył bramkę w 96. minucie na wagę trzech oczek. Piłkarze Stali Rzeszów dwukrotnie odrabiali starty w meczu z Motorem Lublin, ale ostatecznie do Rzeszowa wracają bez punktów.

Od początku meczu lepiej prezentowali się piłkarzem Motoru Lublin i po siedemastu minutach wyszli na prowadzenie po ładnej kombinacyjnej akcji i wykończeniu Bartosza Wolskiego, czyli byłego piłkarza Stali Rzeszów. Jednak po tym trafieniu do ataków ruszyli goście. Ostatecznie jedenaście minut przed końcem pierwszej części gry gola zdobył Manolo Ponce po asyście Kacpra Sadłochy.

W drugiej połowie gra była wyrównana, ale kolejną bramkę zdobyli piłkarze prowadzeni przez Goncalo Feio. Na listę strzelców w 63. minucie wpisał się kolejny były zawodnik "Biało-niebieskich", Piotr Ceglarz. Ekipa Marka Zuba nie chciała dać za wygraną. Kwadrans przed końcem meczu wspaniałym uderzeniem popisał się Krzysztof Danielewicz i "chłopcy Zuba" po raz drugi doprowadzili do wyrównania.

Jednak Stal Rzeszów do stolicy Podkarpacia wróciła bez punktów, bowiem w 96. minucie gry na strzał zza pola karnego zdecydował sie Michał Król i ostatecznie Motor Lublin wygrał ten mecz 3-2. Mimo wszystko trzeba pochwalić "Biało-niebieskich" za grę, bo byli równorzędnym rywalem dla ekipy Feio.

1-0 Bartosz Wolski (17)
1-1 Manolo Ponce (34)
2-1 Piotr Ceglarz (63)
2-2 Krzysztof Danielewicz (76)
3-2 Michał Król (90+6)

Motor Lublin: Budziłek – Szarek (61. Rudol), Rybicki (61. Kamiński), Wójcik, Najemski, Wojtkowski (46. Ceglarz), Luberecki, Król, Wolski, Lis, Śpiewak (46. Wełniak)

Stal Rzeszów: Wrąbel – Warczak (69. Pena), Kościelny, Góra, Wachowiak, Kądziołka (90+2. Łysiak), Danielewicz, Manolo (69. Thill), Łyczko (83. Kłos), Sadłocha, Prokić

Fortuna 1. Liga - wyniki meczów 7. kolejki:

Tabela Fortuna 1 ligi:

O jakże mi nie przykro hahaha.

~anonim 2023-09-03 20:18:38

Fojut niech wkońcu podejdzie do klatki a nie się chowa ze strachu !!!!!!!!!!!!!

Omturowiec 2023-09-03 20:19:10

Wierni po porażce, dumni po zwycięstwie. To był całkiem niezły mecz w wykonaniu Stali, a do wywiezienia remisu z bardzo ciężkiego terenu zabrakło sekund. Piękna bramka Danielewicza. Mimo wszystko dobry prognostyk przed dalszą częścią sezonu.

~anonim 2023-09-03 20:21:23

Tydzień temu ktoś w 105 minucie strzelił bramke

~anonim 2023-09-03 20:23:21

Odejście Poczobuta nie maiło negatywnego wpływu na postawę zespołu. Wcześniej było w pisde, teraz znowu w pisde. Jest jak było.

DNO 2023-09-03 20:24:04

Czemu pismaki nie pisaliście jak te wałkonie tydzień temu strzeliły w 104 minucie w tytule? Wypad do 3 ligi! Już kibice sukcesu się odwracają, jesteście na dobrej drodze do swojego miejsca 3 ligi grupy IV.

Stal 2023-09-03 20:24:04

Ja potomek robotnika z WSK jestem zasmucony takim wynikiem.

FIBREJN 2023-09-03 20:24:56

Będzie spadek to koniec z rozdawaniem karnetów!

HAŃBA RZESZOWA 2023-09-03 20:25:52

Cały Rzeszów gratuluje Motorowi zwycięstwa. Gardzimy tą niebieską ścierą.

Joka 2023-09-03 20:27:16

Chrobry tracił w 14 minucie kiedy doliczono 11! I tak z tych 2 meczów jest punkt do przodu bo powinien być remis z Chrobrym i teraz z Motorynka. Spadek z Resovia niestety. Bramka stadiony świata!

Abraxas 2023-09-03 20:29:14

Pragnę zauważyć że Motor to beniaminek a Stal to Liga Mistrzów.

~anonim 2023-09-03 20:31:48

Ponoć bramkarz dał ciała przy 3 golu?

~anonim 2023-09-03 20:32:38

Gra juz lepsza, ale dwie bramki w ten sam sposób stracone. Bramkarz nie pomaga . Zobaczymy jakie wzmocnienie jutro. Na teraz jestesmy do spadku

~anonim 2023-09-03 20:33:04

7 meczów, 4 punkty i druga najgorsza defensywa. Witaj 2 ligo!

mieszkaniec 2023-09-03 20:34:15

Pech. Dobry mecz, trudny teren, ładna gra Stali, myślę, że będzie dobrze w dalszej części sezonu.

Fernando Santos 2023-09-03 20:37:27

Bardzo dobrze. Je**ć was ku**y

nie przesadzajcie! 2023-09-03 20:42:02

A tam zaraz dramat... elegancko!

~anonim 2023-09-03 20:45:50

To nie wina Fojuta że Prezesa nie ma kasy,a zawodnicy dają z siebie wszystko gramy czym mamy.Hej Stal

ignac 2023-09-03 20:57:12

nie zawsze sedzia doda 15 min by stal zdazyla strzelic bramke

~anonim 2023-09-03 21:03:10

Ale pejsów naj******o z Nie cieczą. Buahahahahaha!!!

Rozborski. 2023-09-03 21:07:20

Duma, Kmity.

Aro 2023-09-03 21:15:52

Gnijcie psy w strefie spadkowej. Dobijemy was w derbach auuuuuuuuuuuu.....

Mikołaj 2023-09-03 21:16:06

I znowu kolejny dramat i znowu to samo można powiedzieć w w kolejnych meczach można spokojnie obstawiać faworyta do wygrania ale to co się dzieje w Stali to już chyba się nie zmieni nie mijając Resovii chodź ma więcej pkt to na tą chwilę leci z hukiem do 2 ligi chyba że coś się zmieni ale mało prawdopodobne

drabinianka 2023-09-03 21:17:46

Brawo Motor

Janik 2023-09-03 21:18:52

Patrząc na ostatnie mecze Resovii i Stali można powiedzieć krótko że jie ważne jak się zaczyna sezon ale ważne jak się kończy i kiedy że za rok zobaczymy obydwie drużyny w 1 lidze ale na dzień dzisiejszy STAL to 2 liga

~anonim 2023-09-03 21:20:24

Reprezentacja Rzeszowa. Hihihihi. 450 osób z hakiem. W Rzeszowie bez zmiany Stal Rzeszów Pany.!!!!

kalosz 2023-09-03 21:20:54

sędzia gdyby przedłużył jeszcze mecz jak ostatnio to byśmy wygrali z motorynką

Żul z Baldachówki 2023-09-03 21:23:09

Ja pierdkole był już mecz z Niecieczą? Chyba znowu zaspałem. Idę na wino i popisać w komentarzach.

~anonim 2023-09-03 21:24:32

To było meczycho. Nie jakiś jednostronny wpier... L o Niecieczy. Tyle w temacie.

Kibic 2023-09-03 21:37:23

Na ta chwile stal najsłabsza drużyna w 1 lidze grają tragicznie nie ma co oglądać

~anonim 2023-09-03 21:43:23

Zaraz przed pejsovią.

~anonim 2023-09-03 21:45:14

Dwa mecze i 07 zgłoś się. A to dopiero początek. W Rzeszowie bez zmiany Stal Rzeszów Pany.

widz 2023-09-03 22:45:05

No jak czytam że to była asysta Sadłochy to mi się śmiać chce - przecież on nieudacznie strzelał a wyszło wspaniale

Rafał Fantasta 2023-09-04 00:24:44

Boją się nas Ajax i Benfica

~anonim 2023-09-04 01:35:43

Ja jestem potomkiem menela wiecznie nie pracującego. Mnie z kolei bardzo cieszy ten wynik. Tylko RR.

Burak z Nowego Miasta 2023-09-04 01:42:53

Gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze...byliśmy lepsi, powinniśmy dostać chociaż 1 pkt.
Stal Rzeszów wiśta wio!

Drabina z drabinianki 2023-09-04 05:18:54

W rzeszowie bez zmiany palikówka pany

Anonim 2023-09-04 06:47:56

Brawo motor !

~anonim 2023-09-04 07:06:19

Szkoda wyniku. Brawo dla kibiców z Rzeszowa którzy godnie reprezentowali miasto i region w Lublinie.

~anonim 2023-09-04 10:59:03

Po tym meczu Stal spokojnie będzie po pierwszej rundzie około 10 miejsca , bardzo dobry mecz zagrali ,pejsy tam dostaną z piątkę

~anonim 2023-09-04 12:44:03

W swoich najlepszych meczach przegrywają, kadra wąska, nie ma szans na to co piszesz