2023-08-26 20:08:25

Głogovia Głogów Małopolski wygrała w Dębicy z Igloopolem

Igloopol Dębica przegrał na własnym stadionie z Głogovią Głogów Małopolski 1-3 w meczu 4. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Głogovia świetnie zagrała na wyjeździe i zwyciężyła wysoko nad Igloopolem Dębica.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy po kilku niewykorzystanych sytuacjach w 20. minucie za sprawą trafienia Marcosa Oliveiry wyszli na prowadzenie w meczu.

W dalszej części mecz ten się otworzył, aż w końcu w 42. minucie goście wyrównali dzięki trafieniu Kamila Woźniaka

W drugiej połowie bardzo szybko, bo niespełna dwie minuty po przerwie Tomasz Płonka wyprowadził na prowadzenie Głogovię. Ten sam zawodnik przypieczętował w 81. minucie zwycięstwo swojej drużyny, strzelając gola na 3-1.

Głogovia wygrała po raz drugi w sezonie.

1-0 Marcos Oliveira (20.)
1-1 Kamil Woźniak (42.)
1-2 Tomasz Płonka(47.)
1-3 Tomasz Płonka (81.)

Igloopol Dębica: wkrótce
Głogovia Głogów Małopolski: wkrótce