2010-03-09 22:03:58

Gorczyca nadal będzie prowadził Żurawiankę

Po zawirowaniach związanych z rezygnacją dwóch trenerów Żurawianki Żurawica w ciągu zaledwie kilku dni, fani lidera rozgrywek IV ligi mogą odetchnąć z ulgą. Nowy-stary opiekun "Żurawki", Rajmund Gorczyca, wrócił na swoje stanowisko.
 
Kilkanaście dni temu Gorczyca złożył rezygnację z prowadzenia pierwszej drużyny. Władze klubu porozumiały się więc w sprawie pracy z Krzysztofem Stefanowskim. Ten poprowadził jeden trening, po czym, z powodów osobistych, podjął decyzję o powrocie do Czuwaju Przemyśl który prowadził jesienią.
 
W tej sytuacji, na dwa tygodnie przed wiosenną rundą, prezes Żurawianki Kazimierz Śliwa nakłonił Gorczyce do powrotu na ławke trenerską.

– Aby nie komplikować sprawy klubowi, postanowiłem wycofać rezygnację i poprowadzę drużynę do końca tego sezonu– powiedział Gorczyca, który obowiązki trenerskie, podobnie jak wcześniej, będzie łączyć z grą na boisku.
 
źródło: Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem