http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2013-01-30 19:38:23

Unia Nowa Sarzyna wycofuje się z rozgrywek III ligi

Unia Nowa Sarzyna nie przystąpi do rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej. Działacze wystosowali w tej sprawie specjalne oświadczenie.
 
Działacze trzecioligowca wysłali pismo do burmistrza miasta i gminy Nowa Sarzyna. Oświadczenie zamieścili również na oficjalnej stronie klubu.
 
- Zarząd Unii Nowa Sarzyna oświadcza, że ze względu na bardzo trudną sytuację finansową podejmie natychmiast uchwałę i rozpocznie procedury związane z wycofaniem drużyny z rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej - czytamy w oświadczeniu. - Nie pozostaje nam nic innego jak tylko przeprosić wszystkich sympatyków oraz ludzi, którzy przez te lata nam pomagali.
 
Działacze informują, że "mimo ogromnych starań wyczerpali dostępne w chwili obecnej możliwości pozyskania środków finansowych, który mogłyby dać cień nadziei na grę w III lidze".
 
- Obecny budżet pozwala jedyna na utrzymanie zespołów młodzieżowych i stanowi około 50% rocznego budżetu całego klubu - piszą członkowie zarządu.
 
Jeśli zespół zostanie oficjalnie wycofany z rozgrywek wszystkie mecze nadchodzącej rundy z jego udziałem - zgodnie z przepisami - zostaną zweryfikowane jako walkowery 0-3 dla rywali. Wyniki z rundy jesiennej zostaną utrzymane.
 
W takim przypadku nowy sezon piłkarze Unii rozpocznął w rozgrywkach klasy O Stalowa Wola.
 
 
źródło: unia.nowasarzyna.eu

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

MKS Kańczuga 2013-01-30 21:24:26 0 0

Kawał historii Unia zapisała w piłce podkarpackiej i nie tylko. Szczerze wyjdzie to im tylko na dobre wprowadzą swoich juniorów do pierwszego składu, powrócą wychowankowie którzy grali pewnie po wioskach i rok może dwa i Unia w 4 lidze. Powodzenia dla Pana Zdzisława oraz całego Zarządu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem