2023-08-16 22:55:14

Ekoball Stal Sanok pokonała na wyjeździe rezerwy Resovii

W starciu beniaminków lepsza okazała się Ekoball Stal Sanok i pokonała rezerwy Resovii 2-1. Dla ekipy z Sanoka jest to drugi komplet punktów w tym sezonie.

Dzisiejszy mecz beniaminków odbył się na sztucznym boisku przy ul. Wyspiańskiego 22. Jako pierwsi prowadzenie objęli goście, kiedy tuż przed przerwą futbolówkę do siatki skierował Szymon Płocica

Rzeszowianie odpowiedzieli w 60. minucie. Golkipera rywali pokonał Mikołaj Marciniec i dał "Pasiakom" remis na trzydzieści minut przed końcem spotkania. Ostatnie słowo należało jednak do przyjezdnych. W 85. minucie bramkę na 2-1 zdobył Miłosz Gierczak i zapewnił tym samym Ekoball Stali Sanok drugie zwycięstwo w tym sezonie.

0-1 Szymon Płocica (44)
1-1 Mikołaj Marciniec (60)
1-2 Miłosz Gierczak

Resovia II (skład wyjściowy): Olko- Maćkowiak, Modrzejewski, Marciniec, Karcz, Bielenda, Zięba M., Pirnach, Borkanov, Zybała, Ceci

Ekoball Stal Sanok (skład wyjściowy): Półkoszek- Gawlewicz, Padiasek, Sobol, Sz. Słysz, K. Słysz, Lorenc, Maślany, Kloc, Zieliński, Płocica